настолни игри

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: настолни игри

Мнение от Силвия »

sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: настолни игри

Мнение от sadeyes »

Силвия написа:
sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
ю

Има ли я тази опция? :)
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: настолни игри

Мнение от Силвия »

sadeyes написа:
Силвия написа:
sadeyes написа:Защо така сте зарязали тази прекрасна тема :) Обичам да играя скрабъл, направо съм си пристрастена :)
Да направим едно виртуално турнирче ;)
ю

Има ли я тази опция? :)
Честно не бях търсила - сега погледнах и видях че има - за тези които могат да играят така сигурно е ок. Аз нямам никакво време да разучавам он-лайн игри, а и гледам да играя с ММ, защото предимно аз побеждавам (шегичка) :lol: :lol:
Ще пусна пилотката да разучи как се играе :lol:
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: настолни игри

Мнение от mimeta »

Уикенда бяхме с колегите на вила и празнувахме. Поводът беше повече от хубав, за последната седмица ни се родиха три бебета – моята сестра има момче, на шефа брат му има момиченце и на един от колегите се роди момче. Така че като в приказките 3 дни яли пили и се веселили по повод 3 бебета :D:D:D
Първата вечер пихме много, втората вечер беше по-кротко и играхме игри. Едната беше много интересна, на японски мотиви. А втората беше изключително лесна – подходяща за малки деца, но въпреки това забавна. Лесната ще я купя на сина ми за Коледа, много ми хареса, че е в метална кутия, така че може да я носи по разни мероприятия освен това няма ограничение колко хора я играят. Казва се Доббле (Dobble). Японската е Токаидо. Предполагам, че могат да се намерят и в България.
Изображение
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: настолни игри

Мнение от sadeyes »

mimeta написа:Уикенда бяхме с колегите на вила и празнувахме. Поводът беше повече от хубав, за последната седмица ни се родиха три бебета – моята сестра има момче, на шефа брат му има момиченце и на един от колегите се роди момче. Така че като в приказките 3 дни яли пили и се веселили по повод 3 бебета :D:D:D
Първата вечер пихме много, втората вечер беше по-кротко и играхме игри. Едната беше много интересна, на японски мотиви. А втората беше изключително лесна – подходяща за малки деца, но въпреки това забавна. Лесната ще я купя на сина ми за Коледа, много ми хареса, че е в метална кутия, така че може да я носи по разни мероприятия освен това няма ограничение колко хора я играят. Казва се Доббле (Dobble). Японската е Токаидо. Предполагам, че могат да се намерят и в България.
Интересно, ще я потърся да видя за какво става дума :)
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”