Геймъри!

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Потребителски аватар
botan
Наркоман
Регистриран: пон ное 23, 2009 11:06 pm
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Контакти:

Re: Геймъри!

Мнение от botan » пон мар 17, 2014 5:37 pm

sadeyes написа:пък и поостарях вече. :)
Това няма общо с игрите! :D

Потребителски аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Регистриран: пон мар 17, 2014 5:17 pm

Мнение от sadeyes » вт мар 18, 2014 5:02 pm

хахах :) Ами много трудно сега бих седнала да инсталирам сериозна игра и да и отделя няколко часа, просто няма как да стане, дори и да ги имам...а преди като се зарибя и не съм ставала :)

Потребителски аватар
denitsavm
Наркоман
Регистриран: вт фев 23, 2010 8:50 pm

Мнение от denitsavm » ср мар 19, 2014 9:20 am

Има, има, Ботане :nod: Особено като си жена, майка, домакиня, работиш и всичко се върти около теб... Просто няма време ... Но майката на една приятелка, в един момент, когато вече нямаше грижи около порасналите си деца и като седна да играе, може би поне 3 години беше изцяло погълната от игри :o Помня тогава приятелката ми как обясняваше, че майка и е полудяла и нищо не пипа в къщи.... та и аз в един момент ще стигна дотам... пак :angelche: Като си взема нов компютър, ще си инсталирам наесен нещичко забавно :nod:
Less Grass – More Flowers

Дворчето: http://www.album.bg/denitsavm/albums/140576/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
botan
Наркоман
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Контакти:

Мнение от botan » нед май 03, 2015 1:53 am

Някой да играе Дота? :mrgreen: Тъкмо приключих една много напечена битка, в която ни помляха. :lol:
Добре че съм от профила на ММ, че да не ми се пише на моя сметка загубата. :angelche:

Потребителски аватар
botan
Наркоман
Контакти:

Мнение от botan » нед мар 25, 2018 3:19 pm

За тези с мобилни устройства на андроид горещо препоръчвам The Frostrune.
Завладяваща приказка от северните страни с елементи на пъзел.
Изображение

Отговори

Върни се в “Други хобита”