Хобито на всяка жена

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.

Re: Хобито на всяка жена

Мнениеот Малката Ида » Сря Ное 08, 2017 8:21 pm

:lol: :lol: :lol: Както се екипирате... бурените като ви видят, сами ще падат! :lol: :gush:
Обичам да обичам!

"...все пак някой трябва и да дава, за да има за вземане"

Има хора уютни като дом...Прибираш се в сърцето им и разбираш... "У дома съм..."
Аватар
Малката Ида
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 45

Мнениеот Di_Va » Чет Ное 09, 2017 12:13 am

Ох, те бурените едва ли ще паднат, ( поне марковите екземпляри в моята градина ;) ), по-скоро ще се изправят да видят що за сташилище се задава :lol: ! И ще стегнат редиците за отпор!
Венче, тези наколенки много корави ми се виждат, а ти май беше писала че са мекички?
Di_Va
Кафе машина

Години: 54

Мнениеот laolla » Пет Фев 09, 2018 12:34 pm

Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си
laolla
Kафенце

Мнениеот Гео, граф » Пет Фев 09, 2018 5:47 pm

laolla написа:Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си

Къде, къде Изображение ? Какво ще шопингуваме - храсти, треви или нещо по така :shappy: ? Или семена? Казвай, че неам търпение да командвам равнис, мирно, ходом марш към разсадника и всички дружно в крак Изображение......

8-)
"Човекът е като роман: до последната страница не знаеш как ще свърши.
Иначе и не би си струвало да го четеш"

Евгений Замятин

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Години: 54

Мнениеот calico » Пет Фев 09, 2018 7:40 pm

laolla написа:Хобито на всяка една жена е шопинг и командване. Съдя по себе си

Лаолла, айде и за тебе това, казано от наша любима съфорумка по същия повод по който и ти пишеш

dal написа:
Мигленка , много хубава тема .

Обаче тука има някаква как да кажа , драма да речем - не че няма цинцифуции , има , има и тротоарна екзема и токчета имат
даже рокли на цветя не знам от къде дали от интернет , не съм питала
но повечето им пари и трепети са насочени другаде :D

Сега, знам че си учудена , че ако някоя кокошка завърти десет лева в джоба излишни може да не си купи лак или прашки , обаче тука е така , моментално се купуват 1 розичка в рае и дива чушка с вариегатни листа.
Тука омбрето им не е цвят на коса ами е остинките да прелеят , разбираш ли в цвят - плавно а не натрапчиво
Тука сме без нокти защото къртичим. Поради маркучите ни се напукват петичките.
Заради градините нерядко с текезесарски тен на потник.
Устойчиви на химична атака поради пръскане на градините с кво ли не , никаква чувствителност- дебелокожи !
За парфюмите какво да ти кажа , тука владеят милиони туршии и сто вида сосове и запръжки , а за сладката не говоря , а всяка молска кокошка за три часа лови любовник па тука ловят рецепта френска селска и я правят на момента. Бият козунак в пералня на центрофуга.
Влизат нормални необременени нови хора и за три месеца или шест стават същите маскари.
Почват да ходат като зомбита да крадат от градините на хората и да светят в тъмното
Въртят гозби чорби и парфюмерията я разбират като да се надупиш и да помиришеш гюл .
Плетат , шият , бродират. Въртят дизайн. Ходят по битаците като клошарки. Поне три са събирали отпадъци по контейнерите , например стар куфар дето ще се впише на новата винтидж кухня под шапрона. Фотографки са много добри.
Разменят си всичко. Направили са си табелки.Тва е щото не си помнят пинкодовете . Даже мъжете им имат инициали да не ги губят по форумните срещи. Боледуват общо и си разменят рецепти китки и всякакви идеи за да успокоят психоотклонението.
Не помага много.
И аз не съм уред, хич . Даже може да се каже , вече съм напълно хронифицирала в някои аспекти.
Разбирам че молуването е култура . Парцалената индустрия жъне по цял свят небивал успех.
Ама тука за една вероника са готови да изкормят бронтозавър.
Знаеш ли те си внесоха от китай божури и от сингапур семки и от бразилия не помня какво , довлекоха рози от канада и сащ.
За костюмче вече не съм толкоз сигурна дали ще им трепне око :D

а ти имаш предвид конкретна мода , или само така си пишеш :lol:

........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман

Години: 65

Предишна