Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Мечтание за градина

Мнение от clock »

Шами, не ти вярвам, че нямаш градина :svekurva: Я виж какви кипри розички си показала. И колко са много. Спри да мечтаеш и се огледай - имаш чудна градина!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Lady of Shalott ,за тази нямам забележки,страхотна роза :daaa:
Изображение
Изображение
две думи за Херцогиня Кристияна,страхотна е стана си храстче,за честотата на цъфтеж,под наблюдение ще е.
Изображение
Барок,трябва да и купувам арка,големи цветове,втора година,един клон изсъхна,не знам,ще я видя накъде ще тръгне и колко ще кара.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Благодаря Клоки,градина има,но за мен все едно,че няма,не е това което трябва да е,има още много работа по нея,твърде много работа,един ден ще стане надявам се такава каквато я виждам във мечтите си,засега е жалко подобие на градина.Спестявам много от това което е ,розите са си рози,страхотни са,но останалото не е както го искам.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Mary Rose педя е
Изображение
Днес си взех поръччаните цветенца от зелена пролет,не мога да ви опиша колко съм доволна,за първи път поръчвам от там,много коректни,намалиха ми даже растенията,според големината,прекрасни растения получих :daaa: Тук са в общия панаир :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Исках снощи да продължа,но ми спря нета,ставам и те го пуснали,какво и защо,нямам идея.
Та да си продължа,докато не са ме хванали за закуската и да гладя .
Ето тези ,на първата снимка отпред,мащерките са от зелена пролет,целия първи и втори ред растения,взех ги за мечтаната пътечка,правя си я съвсем простичка,със подръчни средства,просто си наредих камъни със неправилна форма и отстрани посадих разни растения.Ще трябва да посменя това,онова все пак,но много тежат тия камънаци .
Изображение
Изображение
Изображение
Е ,народа огладня и тропкат по масата :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Така,докато чакам ред за банята и преди да съм излязла,да видя дали не може да сваля още някоя снимка. :D
Обаче,като почне така да бави тоя нет :ufff: ,сега пък тинито изобщо не ще :shock:
А,тръгна,но много бавно.
Тук съм засадила хеметата във саксии,отстрани ясно се вижда една изсъхнала роза,но не знам коя е,паднал е етикета и сега гадая,изобщо нямам спомен,знам,че на есен я взимах от някоя съфорумка,пристигна страхотна, голяма,но отиде във цветния рай :angel2:
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

sedum frosty morn,също вчера получен от Зелена пролет,
Изображение
Изображение
sedum autumn charm,този ми е от поръчка на Лили,презимува при мен,в саксия е,нарастна,трябваше да си поръчам повече от него ,дали не трябва да ги сваля тези снимки и при сукулентните растения :hmmm: ,може би довечера.
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Сега,за бъдещия мечтан бордюр,гласех розата очите,за пред нея си поръчах розов карамфил.
dianthus plumarius pike's pink
Изображение
Обаче,тук имам от поръчка при Мишето от този червения,беше малко коренче,от миналата пролет е,сега изненадващо заявява ,че ще иска място под слънцето :lol: ,но нещо се издължава :hmmm: ,пък е и червен,няма да пасва,може би от другата страна,но за там исках бял :daaa:
Ех,планове,кога ли ще станат,но да си подготвям и разможавам поне това което мога.
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Мушкати,съвсем обикновени и не до там,защото червеното и бялото са ми от Калико,а розавото единствено ми оцеляваше през толкова години и си го примъквам :hihihi:
Изображение
Изображение
Тези са от Мишето
Изображение
Това ми е марковото,беше ми голяма мечталко,но върви много бавно.
Изображение
Изображение
Ми това е,довечера ще видя и за някоя панорамна снимка,както викаше Гео,ще въртя от всякъде за да снимам :lol:
Леле :shock: :potekoha: ,леле :shock: :potekoha: ,какви рози показвате всички и ще ми викате,че аз имам рози,пък какви градини виждам,очите ми станаха на понички :o :shock: ,това моето си е жива мъка :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 655 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Ето какво успях да заснема,то при хората всичко е под конец,при мен всичко е едни храсталаци,шубраци,треволяци ,джунгла направо.
И там някъде от другата страна обаче са дупките и разкопките,тръбите и какво ли още не.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”