Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Неделя
Кафевар/ка/
Мнения: 878
Регистриран на: Сеп 9, '16, 13:41
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 62 пъти
Получил благодарност: 69 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Неделя »

Shami, хортензиите са разкошни, стоя и :potekoha: .....обичам оранжевото, но тук лилавото ме разби. А розичката...толкова чиста и нежна. Като каза "Толкова я търсих тази розичка из градината"...с глас съм се смяла, ще речеш ще си търсила игла в купа сено :D
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от МГХ »

Много са хубави хризантемките. Не съм виждала такива.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Благодаря ви момичета :daaa: Хризантемките са купени вчера от Фантастико.Не знам защо,но винаги има по една бройка от вид цвете.Предишните дни имаше разкошни розички,но не взех,а днес вече ги нямаше. :snif:
Хич нямам време,много неща ми се струпаха .За градината нещо хич не остава време
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Сега по повод търсенето на въпросната розичка.Много забравям,засаждам и не помня кое ,къде съм сложила,имат етикети повечето,но има и без,паднали са :ufff: Ходя с една лупа из двора :lol: ,ако ме видите какъв образ съм с лупата из градината,ще паднете от смях. :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

Всеки сериозен градинар има тефтер,в който пише кога ,какво и евентуално, за колко пари си е поръчал/купил .Подаръците също,както и всичко това къде е засадено.Внимава да си го запише така,че след три месеца сам да си го разбере.Това се прави с цел да не си купува и поръчва по няколко пъти едно и също нещо.
За помощни средства ,с цел маркиране къде какво има/ползва клечки за шишчета,по-големи такива,/за скариди не стават много за нашите цели/, прави клони от рязането на дървета и храсти,пластмасови ножчета ,вилици и лъжички.Както и специални за целта градинаски подпиралки.Всички тези неща вършат идеална работа ,ако нямате дом.любимец със специални аспирации към стърчащи пособия.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Нямам тефтер,Либрето ме накара да се замисля и ще взема да си записвам :hmmm: Обаче, пари няма да записвам :lol:
Важно е и да не забравя после къде съм бутнала тефтера . :ufff:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

Aко мислиш и да криеш тефтера ,това значително ще ти усложни живота.
За цените-вместо евро, пишеш турска лира -тя сега е 30ст.При такъв курс винаги ще има да получаваш.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

ММ си има тефтер за сметки и аз ,ако сложа един такъв до неговия ще му стане интересно :shock: ,а моята цел не е да привличам внимание :angel2: о,пък и форумната палатка е доста пренаселена мисля :lol:Не знаех за форумният код с турската лира,благодаря :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

Ooooх,милата ми! Е,че кога женските фантифлюшки ще стигнат по цена мъжките играчки.Нивгаш!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Така си е Либре :daaa: ,ако се обяснявах какво и защо ,още щях да съм си с една,до три, четири рози.Защото за това финанси няма,добре,че съм си оправна булка :angel2: Тук научих доста неща :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”