Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1433 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Тутти »

Ех, Shami, търпение му е майката и бащата. За да стане по-скоро, започнете го по-скоро. Времето минава бързо.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

След като писах тука, излезнах навън,погледнах градината за да си я представя с Лигуструм и да ви кажа ,нещо не ми допада идеята.
За тази градина туи ще заспят направо или други подобни иглолистни.Много ще и отиват.За втората, може би , :hmmm: по ще подхожда Лигуструм,
малка е,трябва да я направя по светла.Ще пообмисля още и без това сега не мога да засаждам нищо все още.Пък ме притеснява и факта,че не съм сигурна за бъдещето на втората градина.Трябва да погледна и от финансова гледна точка нещата,за градина пари все няма,също и няма да има поливна система,с тая скъпа вода,значи трябва още да помисля :ufff:
Всички възможни пари отиват в направление ремонти,покриви,изолация,дограма и още и още пари трябват :ufff:Има и банки да се изплащат
и всичко се върти в един омагьосан кръг.Не може всичко наведнъж да се направи,прави се по етапно,икономично,едва ли не от нищо ,нещо :lol:А живота междувременно си върви.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

И така,понеже написах ,че живота междувременно си върви,верно си върви.На цялата неразбория,ние сме на икономично море.Диетата за момента я спрях,като се върна ще продължа.Много красиви кътчета видях,но това което ми направи впечатление е ,че минавайки покрай една градина спрях за да заснеме детето с телефона част от оградата,хареса ми идеята и явно от вътре са ни видели,излезе един младеж и веднага предложи да ми изкопае от това растение.Аз отказах,стана ми неудобно,как така напълно непознат човек ще го карам да си разкопава градината,то всичко толкова беше красиво,съвестно ми беше.Та има много добри хора.Снимка като се приберем,това бяха някакви лиани.Виж,ако бяха рози сигурно щях да съм му скочила на шията и да забравя и срам и все. :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Ето ме ,да се представя и аз :angel2: Това след диетата
Тук съм пред църквата в Черноморец,много е хубава
Изображение
Тук в Приморско с двете ми орлета
Изображение
Тук пък съм в Несебър стария град с ММ и малкото орле
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Това е някакво мостче отгоре на магазинчетата,свързва две къщи или нещо подобно,но по него хората се прибираха вътре в квартирата си.Снимката е от стария град Несебър.За съжаление снимката не е добра,а е единствена и не се вижда хубаво колко беше красиво
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Изображение

Изображение

Изображение
Това вече е в Созопол

Изображение
Тук привечер пък сме в Слънчев бряг.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Изображение
Тази ограда ми хареса много,тук един младеж ми предложи да ми изкопае от тази лиана,но аз отказах,оставаше и оттам да помъкна корени и цветя :lol:
Изображение
Морски котки,видимо преяли с риба :lol:
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Изображение
Това е ,беше много хубаво ,ходеше ми се и на Китен ,Лозенец,но другият път :stiskam:
Почивката ни беше доста икономична,но ползотворна от към плаж и гледки и разходки.Бях помъкнала толкова багаж,а работа ми свършиха два чифта дънкови панталонки и два черни потника,те ме правят по слабичка,другият път ще знам да не влача толкова дрехи излишно.
Трябва и да се снабдя и със собствен телефон за снимки :stiskam: ,толкова неща пропуснах .
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от viktoriaivanova »

Шами, примет от мен!
Видях ти цветенцата, кучинката и маченцата-косматковци!
Видях те и в стария Несебър./И аз бях там десетина дни през август/.
Следвай мечтата си за градинка и ще се получи.

Розата Съмър Сонг /Лятна песен/е оранжева и при мен така цъфти. Ти си я снимала червена. Сигурна ли си, че е тя?
:hihihi:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Xa такааа :lol: ,значи правя впечатление,щом Вики ме разпозна . :lol:Нямам емблемата на Хобито,можеше да си туря на чантата и щеше да има изненади,смях и още снимки :lol:
Съмър Сонг я закупих от Роси,при мен расте под асмата и цветът и е по наситен ,не мога точно да го определя,може да е от сенчестото място,дръпна доста на височина :hmmm: Мисля,че при мен повече бие към червено,но сега като ме запита се замислих,пак ще я снимам по натам.
Вики, благодаря за куража ,ще следвам мечтата си,дано един ден всичко се нареди :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”