Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Дааа :daaa: ,за доста неща не си давам ясна сметка :hmmm: ,тепърва някакви проблясъци ми идват.То е ясно,че това гладуване ще е примерно седмица,но после след като се върна в начален режим пак ще взема да кача :ufff: ,значи това не е решение :hmmm:Поне разбрах,че мога да гладувам,а и явно на цялата бъркотия ще ходим и на море,но още не знам кога точно.Представяте ли си да гладувам,гладувам и да отидем на ол инклузив :shock:Не,не няма да го допусна :svekurva:
Тука се замислих и над думите на Мерка,да намаля просто количеството на поетата храна.Тъкмо след едно такова гладуване ще ми се свие стомахът и ще ми е по лесно.Намалих въглехидратите,трябва още да се информирам :hmmm:
Довечера още ще чета,само да ми остане свободно време :stiskam:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

A,отидеш ли на он ин клузив ,става "сбогом ,чиста съвест!".Това манджане трябва да го забранят в ООН.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Оооо, както ММ обича да си хапва,ще се видя в чудо тогава,колкото и да имам воля няма да издържа.Убедила съм го,че е по -добре на свободно летуване,така хем си обикаляш заведенията,храниш се с каквото решиш,когато и където решиш.
Обаче днеска , колкото пъти мина покрай огледалото,все се оглеждам,много е приятно да виждаш подобрение във визията си,макар и малко.
Сутринта си мислех,че няма такова или само ми се е сторило,но не е. :ieeemyzh:
Ще видя утре как ще съм,ако мога да погладувам още ден,два няма лошо,,ако не мога повече ще хапвам през 4 часа,но ще внимавам много с какво се храня.Почти си изготвих меню,но да не ви досаждам с подробности.Ще видя дали е добро и ако има ефект ще се похваля.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Еличка »

Миша, мъничко акъл и от мен. Не всеки харесва тази диета, но за мен е безусловно чудодейна! Аз мразя да закусвам... По обяд изяждам 2:3 кофичка кисело мляко с 2 пълни супени лъжици мюсли (може с мед). На вечеря - каквото съм сготвила за всички. БЕЗ КУПЕШКИ ХЛЯБ И СЛАДКИШИ!!! Това не означава край на любимите тестени и сладки неща - ако са домашно приготвени, бива от време на време.
Това е.
Не се лишавам от нищо.
Преди години бях кльощава - 172 см, 51 кг.... Е, вече съм с 15 кг отгоре. Но спра ли този режим, стават повече. Бавно се свалят кг с него, но пък не е йо-йо ефект!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Еличка,радвам се,че сподели :daaa:
Намерила си своя начин.Поздравявам те за това. :tzvetentze:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Мечтание за градина

Мнение от макс »

Честита темичка Шами!
Много ми е весело и забавно при теб ,смях се от сърце ,добре си се сетила да си направиш темичка ,късничко я видя но пък ми беше много драго да я изчета ,голяма си сладурана :tzeluvka:
И моята градинка е без ред и план ,слагам където ми падне и има местенце но важното е да се радваме на цветята и да ни доставя кеф и радост :daaa:
Шарка е много сладък маник ,бонбонче и ,,детската градина '' са големи бижута ,ооооо за малко да забравя да ти кажа колко хубави рози имаш ,ама ти си го знаеш :lol:
Продължавай да ни показваш снимчици :skiss: :ssun:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Мечтание за градина

Мнение от iv.tarlen »

Шами влез в БГ радио намери Ипократис Пападимитракос,рубриката "Приказки за храненето"и слушай.Ипократис Пападимитракос е пресечната точка между храненето, психологията и отслабването. Аз спортувам два пъти седмично, без да прескачам нито веднъж и така подобрих своята фигура и кръстът не ме боли.Това е моят опит.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Макс, добре си дошла :daaa: Радвам се,че си се посмяла от сърце. :liubov:
Шарка е много мъничка и сладичка,хапе ми полата със зъби и я дърпа,направо ми гризе чехлите.Едни съседски деца много я харесаха и я искат.Нали са дечица,как да им откажеш :hmmm: ,свеки вика да я дадем,но аз реших да помисля,много свикнах с нея,как съм я хранила само,а тя се беше скрила под едни дъски и хем скимтеше ,хем ръмжеше,нищо,че я гледаш такава мъничка. Вчера гледах и два малки сладура с големи клепнали уши,улична порода някаква,майка им ги водеше по улицата,а тя е безстопанствена кучка.Те са малко по- големи,та замалко да се сдобия с още едно или две.Така е и с котенцата,добре,че има и други съжалителни хора та взимат от улицата.Не съм само аз.
За градинката,да :daaa: ,всичко е насадено уж с някакъв замисъл,обаче грешен :lol:Ще има още снимчици и смях. :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Ив,спортуването ми е кръгла нула.Никога не съм спортувала.Сега като забързам ход и почвам да се задъхвам,миналия ден се затичах за автобуса и после едва си поех въздух вътре,е хванах го де :lol:Затова си реших,стига вече ,взимам се в ръце.Но трябва да е постепенно.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Днес открих направо един нов свят за мен,а си мислех ,че съм научила всичко из големите вериги магазини.Като се залутах от сутринта да търся,пълнозърнест хляб,ми то много видове хляб.После овес,лен,мюсли,шашнах се направо.Тези неща съм ги подминавала преди с лека ръка.Никога не бях хапвала броколи,купих си готово със зеленчуци,прибавих си и собствен домат и стана превъзходно.Вчера пък си купих зеленчуци на плоча,харесаха ми.Променям си храненето ,вкарвам други храни,всичко ми е ново като вкус,любопитно, интересно.
Днес не закусвах,но обядвах в 1ч.Тогава се прибрах.Накупувах си разни продукти.Така реших,събота и неделя да си напазурувам необходимите продукти за моята диета пък през седмицата,на останалите ще им купувам и готвя,може и да съчетая част от менюто с тяхното,за да ми е по лесно.Веднъж влезна ли в ритъм нещата ще тръгнат,но сега като начало съм доста объркана и ми е трудно.Важнотто е ,че съм започнала,отказване няма,нито връщане назад.Е ще има и прегрешения,много обичам плодова пита,днес едва издържах да мина и да я отмина,а вече я виждах така ясно в моя хладилник :angel2:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”