Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от viktoriaivanova »

Шами, не те разбирам? Да не би да се познаваме отпреди, че да съм те разпознала? :lol:
Я си признавай... Аз не се сещам, щот съм си развей-прах :hihihi:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

А,не,не,просто помислих,че може да сме били по едно и също време в Несебър и там да си ме видяла и сега по снимките да ме разпозна,иначе
не се познаваме лично. :hmmm:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

От кога не съм писала тук,вися във бара и скитам из другите градини. :lol:
Обаче ,то какво и да покажа,където тръгна да снимам във кадър попадат неща от разкопки или ремонт . Съвсем скромно и бавно върви всичко.
Да сваля поне някоя снимка доколкото е възможно.Първо мулчирането със трева ме дразни,става грозно,тя се превръща във слама,просто не е моя вид мулчиране.Имам вече план,да видим докъде ще го докарам.Но всичко върви бавно при мен,само времето тиктака и не забавя ход.
Моята Александрин
Изображение

Изображение
Изображение
Извади огромен цвят :shock: ,клюма ми над оградката,тук е след неспиращите дъждове тази седмица.Страхотна е,голям цвят,ухае просто прекрасно,по принцип е изправена :hmmm:Мисля,че това и е втора година при мен.

Гирляндите от Мерка,насадена на преден план,извади три дълги шиша и заявява ,тоест доказва моята безмозъчност,обмислям да я оформям на кълбо,ще пада смях :lol: или тя ще е на кълбо или аз.
Изображение
Тук повдигам за фотосесия друга красавица,пак клюмнала от дъждовете.Голям цвят извади и тя :shock:
Stephanie Baronin zu Guttenberg
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от маргото »

Добре си се завърнала Шами! :tzeluvka: Не си изоставяй "къщичката" повече, не пропускай пролетния цъфтеж... Очаквам още снимки... :sbear:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Summer Song.много съм доволна от нея,стана си храст,катери се,пускам я по асмата за ужас на Свеки,не мога да я обхвана със телефона цялата,във кадър попадат и други неща :ufff: ,но е страхотна роза,интересното е,че си тръгна стъпаловидно със цветовете,не съм я рязала специално за да я оформям.Има и големи и малки цветчетаМного съм доволна от нея,много.
Изображение
Mary Rose ,мъничка,от есента ми е,обаче е страхотна,вади цвят след цвят и мисля,че цветовете ще станат големи когато и храстчето порасне,ще видим,но е цъфтежна.
Изображение
Друга любимка,Lichfield Angel
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Благодаря Марги :liubov: ,тук съм,свалям снимки,става бавно,много подбирам,компа ли,нета ли,нещо ми забива в момента. :hmmm:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Тука затърсих името ,забравих го просто,но розата е просто супер,расте на височина,засадих я в дъното,цвета е изправен,не клюма от дъждовете,самия нюанс е тъмно червено,някак не можах да го снимам както трябва.
Изображение
Изображение
Изображение
Herzogin Christiana ,обичам я,тези малки цветчета в последствие стават такива и си е изправено храстчето,не знам какъв порив ме изби да снимам баш след дъждовете каквото е останало.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Eglantine Rose,върха е,насадила съм я в дъното,във храсталаците,груба грешка,тя е нещо специално,докара голям цвят,таакова разаво,любимо розаво,привлича погледа.Тя ми е от Брит розако,пристигна си в саксия,по точно купих тогава четири розички,бяха на някаква промоция,третата идваше безплатно,а аз взех четири.Може да съм ви разказвала историята,когато ги получих ги носихме с детето на ръце от Еконта.Докато се приберем,едната от съседките възрастна дама,хвърли бастуна,тичешком почти ме догони и докато ги оставихме пред портата да починем и се обърна,тя придърпваше две от тях със бастуна. :lol: Не можах да и откажа и се разделих със тях,даже не ги и внесох.Сега им се радвам като мина през тях,страхотни са и много цъфтежни.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Тази е втората,не е маркова и нея съм бутнала във самото дъно на двора,по точно на лехата,обаче също докарва огромни цветове,но мисля,че бързо опадат.

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Crocus Rose и нея съм я бутнала отзад,очаквах да е със голям цвят,но Lichfield Angel е със по- голям.
Изображение
Изображение
Изображение
Дано да не съм се объркала,но това е Crown Princess Margareta,възлагам и големи надежди,мъничка ми е от тази есен.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8506
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 852 пъти
Получил благодарност: 656 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Има още малко,но мисля довечера да ги пусна.Да не е досадно наведнъж ,пък и нямам време вече. :hmmm:
Така,че останалите ще са късно вечерта,като се освободя от всички ангажименти. :angel2:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”