На desi_slava на вилата ....

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от darina1960 »

Аз съм виждала тази градина два или три пъти на живо. Много е хубаво там, хора. :daaa: А по-хубавото е, че това място е отражението на Деси. Стъкната, подредена и истинска. :tzeluvka:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Дес, вярно, че нямаш тема. :?: Как ги правите тези работи? Ти, Саша, Тобо... и още там "ветерани" в този форум. Да ти казваме сега "добре дошла"...
----------------------------------------------------------------------------------------------
Наистина доста си се потрудила през годините. Много ти се радвам. :tzeluvka:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Dewina »

darina1960 написа:Аз съм виждала тази градина два или три пъти на живо. Много е хубаво там, хора. :daaa: А по-хубавото е, че това място е отражението на Деси. Стъкната, подредена и истинска. :tzeluvka:
Така е - и скромен човек, деликатен и ненатрапващ се...Верен приятел...Деси, пак огледах хуууубаво тез балкански делви :potekoha:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от desi_slava »

Благодаря ви :liubov:
dar, Очите са от есента на 2011 . При мен последните няколко години розите измръзват много и всяка пролет сме почти на рестарт , но тази е отличничка!
Emilly1212, лимоновата мащерка е на слънце цял ден - то при мен сенки няма :snif:
Тобич , dar , бях скарана с мотиката - до преди няколко години. Като млада булка свекърите ме заведоха на село да се копае лозе - 20 минути след като мятах мотиката ме върнаха да готвя :lol: :lol: Странното е ,че в един момент просто изпитах потребност от работа в градината.Не знам дали защото местенцето си е наше или с годините човек се променя, но изпивам нужда да се ровя в пръстта. 8-)
Гео , толкова ми беше приятно да си бъбрим - ти си невероятен разказвач :tzeluvka:
Даре, срамота :svekurva: не знам от кога не си идвала :gush:
Девина, :tzvetentze:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от iv.tarlen »

Деси, ти си пич!И аз като Гео имах тази възможност на Кавала да бъда по-близко до теб и да си бъбрим, и много смях имаше.Градината ти е красива, има въздух,има любов и много слънце.Как поливаш цветята, видях капково.
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от цер »

Много,ама много хубаво
:tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря Деси, да попитам и аз как поддържаш на пълно слънце тази свежест и красота на цветята? При мен вече в началото на юли има изгоряло от пек.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от Димана »

Деси, прекрасности показваш. Разликата в снимките афтър и бифор е големия мерак, с който си правила всичко. Чудесно е, продължавай! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 42 пъти
Получил благодарност: 106 пъти

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от desi_slava »

iv.tarlen написа:Как поливаш цветята, видях капково.
Emilly1212 написа:.. да попитам и аз как поддържаш на пълно слънце....
Капково! :daaa: Тъй като всичко при мен е в прави линии( не мога да избягам от това), позволява изграждане на елементарна капкова система!
Правих си я сама , на няколко кръга!Проблема е, че поливам с питейна вода.Напоследък често сме на режим при засушаване - тогава и цветята страдат. :snif:
С поляната работата е друга - в края на юли и троскота изсъхва - не я поливам - колкото капне отгоре - толкова :!:
alexalex12
Кафевар/ка/
Мнения: 721
Регистриран на: Май 8, '13, 13:33
Дал благодарност: 1 път

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от alexalex12 »

Деси, много красота и свежест при теб! :potekoha:
Гео, граф написа:И много, ама много ми се ходи при нея :angelche:.
И аз искааааам! :liubov: :gush:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3731
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: На desi_slava на вилата ....

Мнение от макс »

Деска градинката ти е супер цветна и красива ,то с кеф да си седиш там и да не си тръгваш а разликите са огромни ,бравооо
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”