Ливада , градина и бетон

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5009
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 207 пъти
Получил благодарност: 1116 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от Lilly »

Виж сега :hmmm: трудно ми е да кажа , че може и да не съм съвсем права :sbang: - а ми защото по принцип винаги съм права :lol: :lol:
Но днес, като си гледах градината, си дадох сметка , че проблемът не е точно в розите , а в бройката, и още по-точно - в лакомията, с която си накупувах и отгледах от резници сигурно около 150 рози.
За такъв подход в градината можеш да приемеш на доверие, че ние простосмъртните градинари не сме Калико .
Но от един катерач глава няма да те заболи - пък и ще си имаш забавление, докато си вадиш тръните от ръцете :lol:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от libra »

E,да,на 150 -та роза розогледът се променя,определено.И аз мога да гарантирам -trust us.
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от dodo74 »

[quote="libra"]E,да,на 150 -та роза розогледът се променя,определено.И аз мога да гарантирам -trust us.
Либра , със засадени 150 рози , определено мирогледа ми ще се промени :lol: ! Моите планове са за максимум 50-60 броя ама с голям запас .
Може и да може .
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от dodo74 »

Lilly написа:Виж сега :hmmm: трудно ми е да кажа , че може и да не съм съвсем права :sbang: - а ми защото по принцип винаги съм права :lol: :lol:
Но днес, като си гледах градината, си дадох сметка , че проблемът не е точно в розите , а в бройката, и още по-точно - в лакомията, с която си накупувах и отгледах от резници сигурно около 150 рози.
За такъв подход в градината можеш да приемеш на доверие, че ние простосмъртните градинари не сме Калико .
Но от един катерач глава няма да те заболи - пък и ще си имаш забавление, докато си вадиш тръните от ръцете :lol:
Що ли ми звучи познато ? Бях се вманиачил на тема ТУЯ . Миналата година извадих около 20 за подарък и още толкова засадих около тротоарите на околните къщи .

За Калико не може да се говори на човешки език :D
Може и да може .
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от libra »

Не се захващай,че ще потънеш в кИреча.Да не мислиш ,че ние сме мечтали точно 100-200-300 да имаме ?Не,няма такова нещо.Искахме да имаме рози и станахме членове на този форум.Съвсем невинно в началото,а сега сме се овъртолили в бодили и безпаричие.
Между другото,ти готов ли си със схемите и списъка,защото времето напредва,а списъци трудно се правят?Макар,че не виждам желаещи за организатори на поръчки.
П.П.А,сравнението с туята е много точно,ама щото не си видял тук туи се размятат.Може да ти се върне и тази мания/заедно с новите.То,не са само и рози де./
За Калико ти разбра ли,че новите рози ги сади в съседите?Свърши й се мястото.
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5009
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 207 пъти
Получил благодарност: 1116 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от Lilly »

dodo74 написа: Моите планове са за максимум 50-60 броя ама с голям запас .
Ей , ама не ме приемаш на сериозно и това си е - започвам да го приемам лично :lol:
60 рози !!! - тръни, въшки и болести съпоставени с барбекю на тиферич, студена биричка с приятели ....и други екстри в тоя дух :lol:
Ако избереш първото - сме от един отбор :snif: и това не е изборът на хората, които обичат себе си :D
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5009
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 207 пъти
Получил благодарност: 1116 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от Lilly »

[quote="libra"]Съвсем невинно в началото,а сега сме се овъртолили в бодили и безпаричие.
:lol: :lol: :lol: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от dodo74 »

В плен на пъстроцветните :D . Няма по-добър релакс от това да пооскубеш малко треви , да се набодеш до кръв и точно когато всичко се подреди горе-долу да ти остане време само за една бира преди да си тръгнеш за поредната тегава петдневка :eeeh:
Обаче всичко по реда си . Тази година 5-6 , догодина пак и така .

Либра , прочетох някъде , че двора на Калико "тесен за нейната душа е" и разсажда по чуждите дворове :D
Защо ли не ми е съседка ? Нямаше да мисля за катерачи , влекачи и т.н. :mrgreen:
Може и да може .
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от libra »

Tя изпраща и по Еконт,само мерак да имаш.Аз доста рози съм преписала от нея .Разбира се ,изобщо не като нейния розов взрив.
Как само 5-6 рози,това са хомеопатични дози.
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: Ливада , градина и бетон

Мнение от dodo74 »

" хомеопатични " е здравословно :D

Лили , какво е човек да обича себе си ? :lol:
Може и да може .
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”