Градинката на Нели

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

libra написа: Апр 29, '18, 17:10 Мога да ти изпратя други селски ириси ,към 3-4 вида,които няма да са съблазнителни за крадене,а те са си много готини -размножават се много добре и да изчезне нещо,не е болка за умирачка.Само казваш.Юни -юли -изпращам.Имам и други цъфки ,които ще се радвам да цъфтят в такива градини.
благодаря ти libra, много ще се радвам да имам нещо от тебе, като дойде Юни -, юли, да сме живи - да сме здрави ще ти пиша да ми пратиш, аз живея в такава реалност ,че всеки ден ми е като неочаквано събитие, нямам представа какво ще ми се случи утре, винаги съм в изненади , къде приятни -но повече неприятни ....но още сега ти благодаря предварително ,за любезното ти отношение, все едно вече си ми ги дала Нали казват ,че само мисълта е достатъчна , тя е нещо реално ,а материята е сгъстена…мисъл!
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от libra »

Започвам да правя списък. :dovolen:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

нещастния ми Нептун, имаше и коса и щапка , и китара и жезал , но човешката простотия ги унищожи за един ден :cry: :cry: :cry: дърпаха ,тъпкаха катереха се отгоре му и накрая ги откраднаха и унищожиха ... добре че него не могат да мръднат дори и на сантиметър ,иначе и той нямаше да го има

Изображение


Изображение
Последно промяна от hosta127 на Май 6, '18, 13:29, променено общо 1 път.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от Margaritenia »

Нелка, много жалко!
Само да ти кажа, че Нептун и така е много готин, особено в компанията на това лилаво нещо :oops: което не го знам какво е, но много ми харесва!!!! :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градинката на Нели

Мнение от dar »

Нели, не тъжи, чаровник ти е Нептун, Маргаритения е права!
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Margaritenia написа: Май 6, '18, 13:20 Нелка, много жалко!
Само да ти кажа, че Нептун и така е много готин, особено в компанията на това лилаво нещо :oops: което не го знам какво е, но много ми харесва!!!! :tzvetentze:
благода ря ти , мила Margaritenia , хубав си ви е Нептун но веме го ползват за седалка , а лилавкото е обикновенна салвия ,мирише страхотно ,но за 2 т вече се вдървенява и трябва да я изкоренявам и да сея наново иначе става дървен ствол

dar-че , ти винаги си позитивна ,миличка, благодаря ти , всеки ден си спомням за тебе като си видя Красавицата , вече е пораснала :P :P :P но още неще да цъфти пък и аз не бързам :gush: :liubov:

исках да ви покажа и най-голямото си постижение, тази гълта акация която цъхти за първа година , отгледана е от семенце, и много и се радвам но ме е срам че съм снимала и боклука на най-луксозния квартал в Бургас , тука като чели живеят най големите селяни :snif: хвърлят си отпадъците отгоре върху цветята , три пъти сея дървета до казаните за да не ги виждам от терасата но ги чупят и тъпчат Сега се ографдам с тръни и шипка поне да им се надупчат дупетата на тъпанарите :mrgreen:

Изображение

имам и розова

Изображение
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от libra »

И аз да те успокоя -еми,това са обществените градинки,не че е задължително,но на практика е така.Всеки нещо си харесва .Аз,дето съм си начесала всякакви сърбежи ,пак намирам какво да си харесам,но не вредя,разбира се .Какво да искаме от народ,дето смята,е ако китката не е крадена ,няма да се хване.Добре,че никой не ни разбира езика,то си е за срамотиите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”