Градинката на Нели

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТБИЛИ СЕ ПРИ МЕН , последния пост е най-великото ми сътворение, защото сам самичка си го направих с подръчни материали , каквото има това но ми беше мечта отдавна и чаках нечия помощ , надявах се че някой ще ми помогне и не вярвах ,че сама мога , не е идеално ,но пък против уроки са кусурите ,затова пък си е мое , :ieeemyzh: Мечнтаната ми асма, СЪБИРАМ ИДЕИ ЗА КАТЕРАЧИ И КЛЕМАТИСИ, защото за грозде май няма да има място ... :lol: :lol: :lol:

МОЛЯ, кажете ми някакви остинки катерачи , в бледо розово ,бомбонени цветове , имам едно ЕЛФЧЕ в единия ъгъл, и Грахам томас смятам да наредя, но за сега събирам идеи ..ще съм ви много благодарна за съвети при охормлението , мястото е слънчево и добро ,имам една глициния но нея смятам да метна на оградата да не пречи на розите ....моля ви , давайте идеи за оформление,мсичко ще ми е от полза :nod: :nod: :gush:

Изображение

ето ги от тази година и първите ми цветенца, зарадва ме и кавказката боровинка, за първи път цъфти , съживявах я 2 години ,подариха ми я защото беше умряла..а,бе при мен е нещо като Хоспис за цветя и котета :potekoha:

Изображение

Изображение

лаленцата ми тази година нещо са поразредяли от сушата ли от какво не знам ,не вадя лукувици сигурно за това

Изображение

Изображение

затова пък теменужките сами се разсяват ,въпреки че другите цветове се загубиха

Изображение

При мен всички е ,каквото оцелее, тази година имам доста загуби ,хости, далии, кукуряци ...никакви ги няма или някой си ги е харесал или те не са ме харесали ....нито една няма ...въпреки че миналата година цъфтяха обилно .....но пък имах голям ремонт и много местене ....не знам ,каквото - такова ....
моята радост, розовата акация е тръгнала за се съживява ,дано да завали, че много ми страдат .... :stiskam:

Изображение

жълтата акация вече има цвят, но още не се е разтворил добре ,по нататък ще я снимам

Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7281
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 1305 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от ljuboznatelna »

Леле, покланям се още веднъж! И шкафче и кресло?!
Аз не съм познавач на розите, но от чисто практична гледна точка бих ти препоръчала zephirine rose . Цъфти веднъж, но е без бодли. И ухае.
Без бодли са и лутеите, те цъфтят веднъж, може би седмица преди масовия цъфтеж на рози, с дребни цветчета(няма да ги кършат за букети). Има жълта и бяла, и са гиганти.
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

безплатен хотел за котки Какво е градината без котки ? :D

Изображение

Изображение

Изображение

:tzvetoman:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Монтанка се усмихна , :ieeee: :ieeee: :ieeee:

Изображение

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”