sasha

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: sasha

Мнение от viktoriaivanova »

Пак се разходих из Сашината градина,
и повтарям възхитата си отпреди: Прекрасна симфония!
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: sasha

Мнение от Светката »

И аз се разходих обширно и видях отново всяко кътче.Невероятна градина :ieeee: :ieeemyzh:
Поздравления Саше!
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Оооо благодаря,да даде Бог всекиму! :tzeluvka:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Понеже имам нужда от съчувствие, копирам мнението си от друга тема, че там малко влизате. Знам, че не може да ми се помогне, ама да си поплача на рамената ви.
Небезизвестният Сръчко вече съвсем изтрещя и лудна по необичайни плодни. Та сега ще засажда черешо-сливо-кайсия, череша "Панталоните на швейцарската гвардия", Асимина/2бр., така трябвало/ и прочие. Толкова се е увлякъл, че поръчва неща, от които имаме по 1 или 2бр.А вече имаме сливо-кайсия, кудрания, фейхоа,Корнус Коуса,от 3 години дондуркам 2 Ериоботрии, щото не мога да им намеря място, а той продължава да гъчи. Децата се карат, че няма да остане трева за игра с топка. Добре, че внуците поотраснаха, та са повече на таблетите/не че одобрявам/.
Сега търся кръстоска на Гинко с марихуана - да е все усмихнат и да помни защо съм го ударила с лопатата по врата. Ми то луд умора няма, само се поти. И хич не е смешно. Никой от съседите не продава място, щото може да се върне някой от правнуците от чужбина и да земеделства. :ufff: :ufff: :ufff:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 346 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: sasha

Мнение от МГХ »

Ох, голям смях падна. Търси ,търси...
кръстоска на Гинко с марихуана - да е все усмихнат и да помни защо съм го ударила с лопатата по врата
може и да намериш. :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4885
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 612 пъти
Получил благодарност: 817 пъти

Re: sasha

Мнение от мечтица »

Мнениеот sasha » Нед Фев 25, 2018 3:28 pm
'' И хич не е смешно''
Дааа хич,пък защо ли се хиля пред монитора. :D
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8437
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 563 пъти

Re: sasha

Мнение от Shami »

Ако намериш пиши,щото и на мен може да потрябва. :lol:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: sasha

Мнение от vanina_g »

sasha написа:... а той продължава да гъчи. Децата се карат, че няма да остане трева за игра с топка. Добре, че внуците поотраснаха, та са повече на таблетите/не че одобрявам/.
Сега търся кръстоска на Гинко с марихуана - да е все усмихнат и да помни защо съм го ударила с лопатата по врата. Ми то луд умора няма, само се поти. И хич не е смешно. Никой от съседите не продава място, щото може да се върне някой от правнуците от чужбина и да земеделства. :ufff: :ufff: :ufff:
:lol: :lol: :lol: Не ти е смешно на теб, съжалявам мила, ама така образно си го описала, че се разсмях с глас и моичкия се залепи веднага - какво, какво... Прочетох му за гинкото и лопатата и за правнуците и вика - "ми права си е жената, ама при нас аз трябва тебе с лопатата по главата, че ти си тази, която гъчи, гъчи..." :lol: :lol: :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: sasha

Мнение от Гео, граф »

Ох, Саше, Сашеее, закъсАла си го яко :sooo: ! Обаче като се замисля на черешо-сливо-кайсия гинко с марихуана много ще си ходи :sitwasntme: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: sasha

Мнение от Мария Николова »

Всеки го може черешо-сливо-кайсия-череша! 8-)
Саше, я питай Сръчко защо не засади 2-3 бр. крушо-черешо-сливо-кайсийо-черешо-ябълка? Да кръстоса костилкови и семкови - ей това ще е върха! :daaa: :hihihi: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”