sasha

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Мариана Бечева
Виенско кафе
Мнения: 320
Регистриран на: Ное 22, '14, 17:32
Местоположение: село Тъжа

Re: sasha

Мнение от Мариана Бечева »

А Мадам Сръчковица, дето е набелязала сума ти нови попълнения за градинката си тайна?!? Тя къде ли ще им търси място :?:
Саше, дай сериозно да помислим по въпроса, натиск над собственика на имота, който ни дели, да ви продаде мястото, събаряме дуварите, че чак улицата да превземем и място ще се отвори-за парк сред Тъжа да направим. Ти си сей на воля твоите екзотики, аз ще имам място да си угодя на моята лакомия-розите :ieeee: , пък на който му трябват чушки и домати-на магазина има.
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Интересна идея, ще помисля :hmmm:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Малко фотки от днес
Изображениемасата с пейките вече са изнесени
ИзображениеМукдения показва носленце, ама не ще да обагря периферията на листата в червено. Ще я изчакам още някоя година ииии...,ами ще стане като миналия път - ще й простя.
Изображение Калмия. Получих я миналата пролет и цъфтя, но не си спомням дали така изглеждаха цветоносите :hmmm: Дано е цвят, а не само нови листа.
Мисля, че е важно да споделя: Преди месец наторихме всичко и всички ето така
Изображение
Дворът ни е около 1,5дка + 150кв.м зеленчуков участък. Тази площ сме наторили с 6 каруци пилешки тор/поне едногодишен/.Често се обсъжда темата за торенето, това е нашият опит.
Последно промяна от sasha на Мар 13, '18, 15:03, променено общо 1 път.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: sasha

Мнение от darina1960 »

Обичам тази градина и стопанката й. :tzeluvka:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Ех Дарееее, колко си мила, благодаря :tzeluvka:
Малката Ида

Re: sasha

Мнение от Малката Ида »

Ах,Саше! :gush: Посядам на красивата ти пейка, и чакам със нетърпение цвените фойерверки! :tzvetentze:

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1436
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: sasha

Мнение от katina »

Саше, благодаря за снимките :ieeee: Любима, любима градина :liubov2: Пилешка тор - супер, но няма от къде. Наторих само розите с конска тор.
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: sasha

Мнение от Isa Bel »

щом масата с пейките е вече навън да идваме с Диманка :stongue:
bell

Re: sasha

Мнение от bell »

Ей, любимата ми пейка с масата и гледката към градината и планината :liubov2: :liubov:
Саше, брей професионално торене, аз като нямам в близост пилешки тор съм на изкуствени. Кравешкият за втора година се отказвам да го вкарвам, заради бурени и всякакви там красоти по него. Ще видя дали ще се получи и сега, че нещо хич не съм по гранулки, предпочитам си естественото.
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Isa Bel написа: Мар 13, '18, 18:09 щом масата с пейките е вече навън да идваме с Диманка :stongue:
Хайде!
Белисима, търсИ, търсИ, че е много хубаво и полезно за нашите любимци.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”