sasha

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: sasha

Мнение от mileni »

Саше,прекрасно място,за наслада на сетивата сте създали :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Благодаря Милени! И твоята не отстъпва!
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: sasha

Мнение от Виола »

Саше, градината ти е съвършена! :tzvetentze:
Моля те, кажи на какво място ти е засадена чойзията? Капризна ли е откъм почва и поливане? Изобщо кажи какви са ти впечатленията от нея. :tzvetentze:
Гледам тук са засадени под големи дървета, но са ново засадени и тепърва ще ги наблюдавам.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: sasha

Мнение от vanina_g »

sasha написа: Апр 19, '18, 22:11 Малко нови снимки
...
Изображение
..
Страхотна снимка, а игликите са уникални! :potekoha:
Ама така си е, тук винаги е прекрасно и само като зърна раздвижване в темата веднага се вмъквам и с удоволствие се наслаждавам на съвършенството :angel2:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Виола, Ванина, благодаря ви!
Едната Чойсия е пред къщата, от южната страна. Тя е от миналата пролет. Мисля, че й е добре, втори път цъфти.
Новата, от Пландорекс14, е от източната страна на къщата, ще я огрява до около 15-16часа. Още не знам дали ще й хареса.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: sasha

Мнение от Виола »

Благодаря, Саше. :tzvetentze: С нещо торила ли си я? Или си я оставила на самотек?
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 740 пъти
Получил благодарност: 1190 пъти

Re: sasha

Мнение от мечтица »

Мнение от sasha » нед яну 14, 2018 11:39 am
Изображение Gardenia Kleim's Hardy. Имам я от миналата пролет, паля свещи да преживее зимата. Преди това изгубих Gardenia Crown Jewels. През зимата бях я покрила с пластмасова бутилка, открих я през февруари 2016г.До тогава си беше свежа , но след това листата й покафеняха и окапаха, макар, че вече беше топло.
Това за днес, като се появи нещо интересно, пак
[/quote]

Саше, в момента върви поръчка на Пландорекс,много ми харесва това храстче,но никак не ми се разнасят саксии.
В нета пише че издържа до -21 гр,което много ме съмнява. :hmmm:
Би ли споделила,как презимува тази гардения при теб?
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Мечтица, тази зима беше топла, макар че имаше лоши късни застудявания. Та преживяхме я и даже цъфтяхме.
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 740 пъти
Получил благодарност: 1190 пъти

Re: sasha

Мнение от мечтица »

sasha написа: Окт 2, '18, 06:26 Мечтица, тази зима беше топла, макар че имаше лоши късни застудявания. Та преживяхме я и даже цъфтяхме.
Благодаря! :tzvetentze:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: sasha

Мнение от dar »

Саше, покажи малко зимен пейзаж! Любима градина ми е и стопанката й също :gush: Весело посрещане на 2019година!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”