Моята Градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
ins
Кана кафе
Мнения: 524
Регистриран на: Фев 23, '17, 17:11
Местоположение: В. Търново

Re: Моята Градина

Мнение от ins »

Нямаше ни на село около седмица, а навсякъде трева, тревните площи за косене, много,много работа. Ето малко фотки набързо. Като оправим общия изглед на двора ще ви покажа и панорами, обещала съм :tzvetentze:

Хостите са се размножили , много им се радвам ,станали са огромни туфи само за 1 сезон.

Изображение


Изображение


и на хойхерите им е много хубаво при мен, много имам,но съм снимала само част от тях.


Изображение


Изображение


Изображение



Изображение


медуницата снимана преди да я изрежа до дъно. до седмица ще е пуснала огромни листа.


Изображение


Изображение



магнолия купена от метро в картонена кутийка. Беше една клечка, стана много голяма, дори ме изненада с два огромни цвята
Изображение



това е на пътя пред входната врата. Хората от селото много им се радват ,дори ми разказаха, че хора спирали колите и ги снимали.

Изображение


Някъде бях обещала да покажа чешмата в дувара, ето една снимка набързо.

Изображение


Сега вали, ще видя дали ще мога да направя още някоя снимка и да кача. Хубав следобед :tzvetoman:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Моята Градина

Мнение от Еличка »

Имаше една катерица, която припада, не мога да я намеря. Друго не мога да кажа, безмълвна съм!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
НаталиГ
Кафевар/ка/
Мнения: 854
Регистриран на: Юни 23, '12, 17:51

Re: Моята Градина

Мнение от НаталиГ »

Чешмата е.....мммммечта! :potekoha: Присетих се за една стара песничка.А и следващата песен е тематична.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Моята Градина

Мнение от Emilly1212 »

Градината ти е чудна, всеки път я гледам с такова удоволствие, връщам се пак и пак на снимките и не мога да се нагледам.

Лалеената снимка е невероятна! На всички цветя им харесва при теб! А чешмата е.....думи нямам, страхотна!
Поздравления за труда и красотата, която си създала! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Моята Градина

Мнение от liubami »

Много красива чешма, жалко че не виждам голяма част от снимките, усещам че това е една много красива градина, поздрави Ins!!! :tzvetentze:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cherry_23
Кафевар/ка/
Мнения: 718
Регистриран на: Авг 1, '17, 19:04
Местоположение: Бургас

Re: Моята Градина

Мнение от cherry_23 »

Много е хубаво при теб, а чешмата е :shock: :potekoha:
Никога не забравяй от къде идваш и на къде отиваш :idea:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Моята Градина

Мнение от Тутти »

Чешмата е невероятна, прелест, истинска сякаш я е правил баш майстор. Сигурно е такъв, щом е сътворил такава работа. А цветята, особено лалетата, нямам спирка да ги гледам. :liubov: Много е красиво като има много еднакви лалета.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Моята Градина

Мнение от dar »

Инс, много е красиво при теб! Чакам с нетърпение панорамите!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Моята Градина

Мнение от Гео, граф »

Да му се не види - от 8-ма до 15-та страница на темата ти не се виждат снимките ти, Инс :eeeh: . Какви ли разкошотии пропускам да видя отново :cry: :cry: ... А ти снимай и показвай, ако може и повечко пейзажи, моля :sblush: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Моята Градина

Мнение от tsvetina »

Инс, чешмата е...........прекрасна :ieeee: Просто чешма-мечта :liubov2: И цветенцата са прелест, много е хубаво всичко! :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”