Там, край липата

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Там, край липата

Мнение от calico »

как съм изпуснала тази ограда. Лелееее :potekoha: :potekoha: :potekoha: , обожавам тухлички.
Прекрасни цветя имаш, kuntova, хубави комбинации и кътчета.
аз искам и снимки на повече от 1 квадратен метър, нали знаеш :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Calico, оградата е в двора на мама. Тя е на 81 години, да ми е жива и здрава. Аз ходя, бодвам по някое цветенце, кося тревата. За всичко друго се грижи тя :dovolen:
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Изображение
Изображение
Последно промяна от kuntova на Май 27, '17, 07:40, променено общо 1 път.
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4429
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2038 пъти
Получил благодарност: 950 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от Polin »

Kuntova,прекрасни кътчета, радващи очите и душата :sheart: :sheart: :sheart:
Всичко е свежо и великолепно :ieeee: :tzvetentze: :tzvetentze:
Да ти е жива и здрава маминка и още много да ти е в помощ :daaa:
А кученцето е много мило :liubov:, да го нагушкаш от мен :gush:
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Calico, задължително ще има снимки. Градинката ми беше в застой, нямаше нищо интересно за показване :dovolen: Ноо, сега си имам нов терен за зацветяване, доколкото мога да се преборя с младата надежда( синчето) :D . Ако питаш него, една гола поляна е достатъчна. Обаче, бодвам по някоя розичка или храстче без да се усети :twisted:
Polin, радвам се че се отби :dovolen: Мама наистина много ми помага, нищо че е на 82 години :dovolen:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5584
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1644 пъти
Получил благодарност: 1793 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от Тутти »

Kuntova, добре се завърнала след толкова дълго отсъствие! Моля те освен актуални снимки от градината, да направиш и една-две на това сладко кученце, което сигурно вече е поне петдесет килограма. Или повече?
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Тути, кученцето вече не е при нас. Оказа се,че майка ми няма да може да се справи с отглеждането и :snif: Сега е при много добро семейство- отглеждат овце, и София( така бях кръстила малката красотичка) вече си има работа, пази стадото.Влюбиха се в нея от пръв поглед :dovolen:
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Това е новия терен, до миналата година тук беше зеленчукова градина. Чакаме да поизсъхне малко за да преместим простора, да си направим поливната система и да насеем тревичката. Има много работа, но се надявам до края на годината да се справим Изображение
А това ще е новото кътче за кафеИзображение Кътче с история :dovolen: Няколко години беше кокошарник.След дълго убеждаване на свекърва ми, кокошците бяха преместени. Поизчистих си го аз, нарекох си го "Клюкарника", кроях си планове. Пих си даже, известно време, кафенцето с приятелки и... в един хубав слънчев ден ММ пристигна с едно мъничко треперещо животинче, което щеше да му е приятелче за лов. След дълго мислене къде да бъде настанено, моя Клюкарник се превърна в кучкарник :D Ноо, накрая, всичко започва да си идва на място, Малкото треперещо кученце стана красив и послушен пойнтер( ама е момиче, де) и си има нов голям апартамент в стопанския ни заден двор. Сега, пак ще си имам Клюкарник :ieeee:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 366
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 119 пъти
Получил благодарност: 347 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от радост-31 »

Ехаааа, кой се е завърнал! Ще се радвам да ни разказваш подробно какво се случва с новото ти местенце и клюкарника !
Забелязах че си от пловдивско. Много се радвам , когато има цветарчета наблизо. Така ще можем да превърнем виртуалните кафета в реални. Поздрави оти мен!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”