Улица 5, номер 21

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от сюзан »

Чудесни цветенца, Радост. Чудесно и отношението ти към тях и към света.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от Isa Bel »

и от мен едно гуш Радост - ти си ми на сърце още от марулките в тунелчето - /с котаците хихи... /
много са ти хубави цветята и каквито цветята такива и мислите ти :liubov: :tzeluvka:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от Emilly1212 »

Радост, :tzvetentze: много ми хареса това, което си написала. И цветята ти са красиви, като мислите ти! Ти наистина си Радост - за децата си, за себе си и за всички нас! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
лалесъм

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от лалесъм »

Зарадва ме много, Радост - благодаря :tzvetentze:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 341
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 249 пъти

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от радост-31 »

И аз ви благодаря, мили мои, че идвате на гости в царството на мечтите( ми )! :liubov: :liubov: :liubov: От няколко дни само това ми се върти в главата и си пея на глас " отговорът е любов, любов, любов, любов, любов, бейбе" , само че това обръщение някакси не ми е в речника.
" onclick="window.open(this.href);return false;
Времето съвсем не ми стига да пиша и тук, за това ще си позволя да копирам част от статията в блога си. Дано не ми се сърдите.
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 341
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 249 пъти

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от радост-31 »

Има няколко растения, които носят духа на българското село и някак моята селска градинка не може да мине без тях. Кандилките- тези уж простички бабини цветя. Измъкнах си две коренчета на късмет. Дано да съм оцелила различни- беличка и розова.

Изображение

Тяхното присъствие ми помогна да изградя селския кът в градината си. Ето го и него. На първа линия са едно розово дамско сърце (ще си търся и беличко) и двете кандилки. Зад тях са разположени два божура. еднакви са и есента единият ще бъде подменен с друг вид. А за есенен цвят добавих и няколко хризантеми. Смятам есента пространството между тези хубавци да бъде изпълнено с пансета (едрата градинска теменуга тип панси). Може с времето да допълня още нещичко и да порасне това малко кътче. Неговата поява, макар и в този скромен вид, запълни едно много специално място в сърцето и зоната ми на комфорт.

Изображение

И докато се радвах на моите си бебчета видях един от новобранците да се показва. Ура! Не знам анемоне ли си или ранункулус, но те чаках от месеци. Добре дошло мъниче! Дано твоите останали пет сестрички покажат и те главици над земята.

Изображение
mama_li

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от mama_li »

Умееш да пишеш и да създаваш красота и радост около себе си!
Нека има повече такива хора и светът наистина ще стане едно по-добро място!
:tzvetentze: :liubov:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от Isa Bel »

:gush: :gush: :gush: :ssun:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от calico »

Прочетох темата ти отново. Снимките не се виждат, но няма значение, новите се виждат.
Приятно е при теб, много е приятно. От думите ти е тази драгост :liubov:
Толкова млада и вече толкова мъдра...
Радост, нямаш ли някое сенчесто кътче да ти пратя нещо за сянка, искаш ли?
А розова енотера дето после става напаст искаш ли?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 341
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 249 пъти

Re: Улица 5, номер 21

Мнение от радост-31 »

Здравейте! Отново благодаря, че се отбихте! Калико, не знам защо не се виждат снимките. Не са местени, не са редактирани, просто ги няма. Опитах се да редактирам старите постове, но не ми разрешава, за това ще я карам направо от тук. При мен тази цялата градинка си е сянка, макар че снимките са слънчеви. За сега съм я набъкала доста, а си има и доста летни наследници. Времето е хубаво, и не се задържам вътре на компютъра, за това отново ще си позволя да копирам част от разказите в блога си. Цветна пролет на всички ви, мили мои цветарки! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”