Моето ъгълче от Земята

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

[video][/video][video][/video]С леки промени, взаимствам името на темата ми от една любима песен.

[video][/video]

This corner of the earth is like me in many ways
I can sit for hours here and watch the emerald feathers play
On the face of this I'm blessed
When the sunlight comes for free
I know this corner of the earth it smiles at me

Съжалявам, че текста е на английски, но много добре изразява това, което чувствам. Малко е драматично, но наистина се чувствам благословена, че имам това малко ъгълче от Земята.
С течение на годините малко се разхърлях из темите, сега искам тук да събера снимките от моето място. Тъй като градината е една и не е чак толкова голяма, това, което показвам, малко или много е едно и също. От друга страна, когато гледам стари снимки направо не мога да повярвам, че това е моята градина. Надявам се да ви хареса.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Тутти »

Дочаках.И оттук насетне това ще е още една тема,която ще следя с голям интерес.Продължавай да разказваш и да показваш.Твоите снимки са много силни.Радвам се,че ще видя градината ти в подробност(надявам се) :ieeemyzh:
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от kim »

Още след първата снимка ми е ясно, че следя тази градина. :liubov:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Гео, граф »

Ей, разгеле :ieeee: ! Най-после да събереш разкошните си снимки в една тема, да не обикалям из всичките, когато искам да видя твоята чудна градина, Силве :tzvetentze: !

В очакване съм :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от маргото »

Събирай, имаш доста красоти за показване. Красиво изработена ограда /или порта ?/! :ieeee:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от tili »

Ама не е честно така! Само 5 снимки :( Разкошна, вълшебна градина с чудни, добре отгледани иглолистни и красиви конструкции! Давай още, Силве, детайли, панорами, искам да видя всичко накуп :ieeemyzh: :tzvetentze:
Deleted User 1445

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Deleted User 1445 »

:tzeluvka: Оха, любимо парче, много са велики пичовете, а на Джей Кей да му имам шапките :angelche: С тази презентация съм вече лудо влюбена в градината ти, досега бях само влюбена :hihihi: Но и на мен са ми малко снимките :tzeluvka:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от clock »

И аз с интерес ще следя темата :ieeee: Отскоро съм тук и просто няма как да издиря всички снимки от тази чудна градина. Зървах ъгълчета от нея тук и там, но те само още по- силно ме караха да поискам да разгледам цялата градина! И сега - настанявам се удобно и потъвам в твоята градина, Силве! :tzvetentze: Благодаря ти!
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

Много благодаря на всички за хубавите думи :gush:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Emilly1212 »

Силви, :gush: благодаря ти, че най-после имаш своя тема, в която ще можем да се радваме на прекрасната ти градина, да се връщаме в нея и да си я виждаме, когато пожелаем. Твоите снимки никога не са ми били достатъчни. :tzvetentze:

Моля те сложи още от тези, които си публикувала в други теми, нека да са тук, и с нетърпение очаквам нови!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”