Селски работи

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Гео, граф »

Обичам темата ти, Ноне :nod: !

Кокичките май са първите за годината или поне аз за сефте виждам. Честити да са ти :daaa:

ПП. Бошкей, то си имало тема за кокичета и там нацъфтели сума ти, ама за мен твоите са първи!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Селски работи

Мнение от Isa Bel »

Тиквичке! ... излових та :stongue: ... тук ли си се скрила ... усмихна ме ей :shappy:
уж си по на юг от мене а какви са тез зими юнашки :sdull:
аз марули ша сея днес вънка - ти от де извади таз зима :hmmm: :lol:
/и снежинката видях :swink: /
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2237 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Мария Николова »

И аз! И аз! И аз видях снежинката!!! :ieeee: :ieeee: :sheart: :slove: :ssvirka: :sdance:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Селски работи

Мнение от clock »

:D Хм :hmmm: Това е интересно! Нонето и Исабел се познавали . От някъде другаде :hmmm: И двете с уникално чувство за хумор, което много харесвам.
Момичета, я по- често си идвайте тук! Какво му е. Топличко, уютно, заветно, барче си имаме, доматки за чудо и приказ, музичка пускаме, съвети безплатни даваме. Вие си носете само усмивките! :swait: Че са от най - усмихващите!
Ноне, според мен лявото кокич е момче, виж как се е наперило. А дясното е момиченце, свенливо навело главица пред подаръка и момчето :dovolen:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Селски работи

Мнение от dar »

Ноне, много ме разнежи снимката с кокиченцата. Емили ме е изпреварила да я публикува в най- красивите снимки! Много нежна, много истинска, много топла снимка, нищо че е зима. Благодаря ти, че я сподели :liubov:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Благодаря много за топлите думи :gush:

Клок, няма конспирация - с Иса сме "колежки" и в друг форум, пермакултурно-зарзаватчийски. Ама тука си е най-хубаво :nod: :tzvetentze:
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Малко пролет в малко пиксели ;)

Изображение

Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Имааа... ощеее... :zzz: :mrgreen:

Изображение

Ей, голяма суша, страшно нещо! Май още изобщо не е валяло тази година. Лалетата едни дребни, нарцисите едни дребни, марулите едни дребни. А саксиите всеки ден тичам да поливам, сякаш е юли.

Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4381
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1969 пъти
Получил благодарност: 682 пъти

Re: Селски работи

Мнение от Emilly1212 »

Много е красиво при теб! :tzvetentze: Имаш и люляк вече! Теменужките са прекрасни, много ги харесвам, а ти си ги наредила чудно!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Селски работи

Мнение от ln_none »

Благодаря, Емили, честно казано, не е да е чак красиво :nod: но нали работим по въпроса, та може и да стане някой ден :mrgreen:

Семенужчиците ги получих подарък към една поръчка от Нановски и много ме радват. Заради тях се изкуших, та си купих и големи виоли за предната леха и две седмици вече се забавлявам с тях - всеки ден вехнене, всеки ден поливки, не щат и не щат да се закрепят. Нито имам сянка, нито влага, нито богата глинесто-хумусна почва, що ми трябваше виоли да имам :lol: Вече ще знам само от дребните да взимам.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”