Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Tony
Дълго кафе
Мнения: 139
Регистриран на: Мар 17, '16, 10:57
Местоположение: София

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Tony »

Емка! Прекрасно е да сбъдваш мечтите си и да си частица от природата! Бъдете здрави и се наслаждавате на това, което сте създали :gush:
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 369
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 129 пъти
Получил благодарност: 352 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от радост-31 »

Здравей, Емили! Честито за голямата крачка ! Важно е човек да живее там където е сърцето му.
Изображение
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от tili »

Бялата оградка. дивната гледка и чудната градинка на Емили! Какво повече му трябва на човек, за да се чувства щастлив :)
Поздравления и от мен :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от dar »

Емили, страхотна новина, че всеки ден ще си на твоето място! Прекрасно е! А облаците са като в приказките. Благодаря, че споделяш
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Много сте мили момичета! :gush: Благодаря ви от сърце - Деси, Поли, Тони, Тили, Радост, Дарче... :liubov: Толкова е хубаво да съм сред всички вас! :tzvetentze:

Изображение

Изображение

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Привет и от моята темичка! :tzvetentze: Едвам си я намерих, не съм била тук от миналия май месец ;)
През тези празнични и почивни дни времето беше чудесно. Почти по цял ден бях навън. Не мога да се нагледам и нарадвам на пролетта - толкова много я обичам. Гората срещу нас се раззелени за два-три дни, птиченцата пеят неуморно, цветята всеки ден са различни.
Миналата есен реших да сложа луковици на лалета в контейнери, запленена от хубавите снимки в Пинтерест. Представях си ги толкова красиви, но действително не ми се получи. Израснаха големи листа и малки лаленца, които се губеха и почти не се виждаха от листата. На всичкото отгоре увяхнаха изключително бързо. Не се справих и повече няма да повторя. :nod:

Изображение

Изображение

За сметка на това пък, всеки ден от началото на пролетта в градината се появяваше ново цветенце, което да ме радва.

Изображение

Изображение

Изображениеphoto host

Нарцисите се изгубиха...не съм ги вадила и тази година тук там имаше единични цветове. Като гледам красотите по градините ми се иска да имам повече - много ги харесвам.
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Много харесвам жълти зюмбюли, от три луковички, тази година бяха 4 зюмбюла.

Изображение

Това пък са виолките, към тях съм направо пристрастена. Насях си в две сандъчета, взех си ги още преди извънредното положение от Хоуммакс в Плевен - станаха огромни.

Изображение

Изображение

Миналия ден ходих до магазин в града, купих си още и сложих пак в две сандъчета :dovolen:

Изображение

А злополучните контейнери с лалета, замених с виолки :ieeee:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Следват още любими цветенца, всъщност аз нелюбими нямам :tzvetoman:

Тези мускари са ми от Polin :liubov:

Изображение

А тези са от Гео :liubov:

Изображениеimage hosting website

Имам и още много, от Мишето имам, които са се пръснали на много места и страшно си ги обичам.

Винката е обикновена, от гората до нас, пълно е с нея, но е много сладка и слънчева

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Изображение

Изображение

Ифейон от Polin :gush: - имам го за първа година, много нежен

Изображениеupload temporary image
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2084 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Любимите лалета! От три засяти групички не изникна нищо! Много ме е яд, защото едното лале беше подарък от Злати, а другите бяха две нови от поръчка. Нищо не изникна! :svekurva: Подозирам котките, ползвали са мястото за тоалетна най-вероятно. Като разрових в почвата, намерих изгнили луковичките.
Живот и здраве, ще взимам някакви мерки.

Тук ще сложа лаленцата, които имам.до момента. Нямам място, но отсега започвам да умувам за нови територии само за лалета. Невероятно красиви са.

Salmon impression

Изображение

Изображение

Creme upstar

Изображение

Изображение

Изображение

Apricot Foxx

Изображение


Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”