Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10026
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 590 пъти
Получил благодарност: 1071 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от greeneyed »

Еми, виждам в една друга градина коментираш как да лакираш ограда, какво се случи с твоята бяла ограда? Обели се боята и ще я лакираш ли? Аз смятам , че бялата оградка е за топли райони, край моренце, за твоя балкански климат си е дървото да е лакирано, както се правят дървените хижи в планината. Преди години купувахме за дограмата корабен лак на Садолин- не е мръднал 19 години- слънце го пече, дъжд го вали / имам предвид прозорците, които са външни, не тези , които са през тераса навътре/. И първо се импрегнираше ,сега има импрегнатори, а бе ще си проучиш процеса, няма само огради да сменяш и боядисваш. :daaa:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Грийни :liubov: чак сега виждам, че си писала тук, извинявай, че не съм ти отговорила! :gush:
Оградата много се повреди. На места се изпочупи, боята се обели. Имаме нови дъски, направени стоборки, и живот и здраве, тази година ще я подменяме. Купихме и пистолет за боядисване. Този път ще вземем една много хубава бяла боя. Breda, беше писала, при нея е боядисано с нея. Скъпа е, но е качествена и се надяваме да издържи по-дълго време. В началото и аз харесвах цвета на дървото. Но сега ми харесва тази бяла оградка, много ми е уютно с нея.

И малко пролетни снимки от мен :tzvetentze:

Изображение

Изображение

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Еличка »

Еееех, Емче! Колко е шаренко вече при теб, направо си полягам на люлчицата. И за оградката, беличката... 💖
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Изображение

Изображение

Изображение

А ето това гърне си намерих преди малко до един контейнер за боклук, като ходихме на разходка. :angelche: Гювечът, в който е здравец, пак е от такова място. :liubov2:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Гео, граф »

Колко е хубаво при теб, Еми, такова нацъфтяло-слънчево, захласнах се :tzvetoman: ! Да показваш по-често, та да се наслаждаваме и ние на градината с бялата ограда - тя ти е запазена марка :nod: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4437
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2078 пъти
Получил благодарност: 960 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Polin »

Емичка, много пролетно и цветно е при теб :ieeee: :tzvetentze:
Обичам да се отбивам в твоята градинка, усещам чистия балкански въздух :liubov:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Благодаря ви, мили момичета! :tzvetentze: :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от clock »

Ем :tzeluvka: и аз съм се настанила на люлката. Слънцето ме напича блажено, небето е незабравкино синьо, а очите ми се пълнят с цвят от градината ти! Толкова ми е хубаво тук! Всяко стръкче излъчва добротата, която носиш в сърцето си :gush:
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 576
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 179 пъти
Получил благодарност: 80 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от desunie »

clock написа: Мар 30, '19, 22:27 Ем :tzeluvka: и аз съм се настанила на люлката. Слънцето ме напича блажено, небето е незабравкино синьо, а очите ми се пълнят с цвят от градината ти! Толкова ми е хубаво тук! Всяко стръкче излъчва добротата, която носиш в сърцето си :gush:
Умножавам всяка дума тук и я пращам по небето, за да се върне като картина с бели облачета на умиротворено небе от красив балкански пейзаж още на следващото ви ходене там с ТМ. С малко уточнение и лека препоръка за чаша любима напитка в ръка и поне половин час отделен в релакс, реещ поглед в хоризонта, и малко време да се насладите на компанията си именно на това прекрасно място :sheart:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”