шаренийка-натурийка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от clock »

Лаленце, в съчетаването на ириси може и да си мислиш, че хич те няма, но в съчетаването на цяла градина си много, много добра!
А тия Новозагорчета какви са горди, напети, кой от кой по- красив! От щедро сърце дошли в прекрасна градина попаднали!
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Клоки, благодаря :tzeluvka:
Новозагорчетата преобърнаха изцяло виждането ми за ириси в градината и отприщиха неподозирана страст към тези цветя и споделянето им - много, много са ми скъпи :liubov: По-миналата година за първи път си поръчах ириси и въпреки, че лично си ги избирах не бях чак толкова развълнувана в очакването на цъфтежа им. Личната енергия, която носи споделеното цвете е нещо съвсем различно :nod:
няколко снимки и на поръчаните ириси
RHOTOGENIC
Изображение

Изображение

Изображение

STRUT YOU STUFF
Изображение

Изображение

LA SCALLA
Изображение
wenche

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от wenche »

Охо, какво се случва тук :shock: тези ириси са убийствени!
В съвсем друга светлина виждам градината ти, Лаленце. Аз ли съм пропуснала тази ти страст или не си я споделяла досега.
А и снимките са waw :sclap: :sclap:
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

DEARIE
Изображение

Изображение

този го разпознавам като Cascadian Rhythm :hmmm:
Изображение

Изображение

а бе, уж малко видове ириси имам пък се олях от снимки :lol:
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

wenche написа:Охо, какво се случва тук :shock: тези ириси са убийствени!
Ирисите са си наистина убийствени цветя и твоята градина е точно за тях, Венче :angelche:
В съвсем друга светлина виждам градината ти, Лаленце.
..може би по-романтична :hihihi:
Аз ли съм пропуснала тази ти страст или не си я споделяла досега.
аааа, споделяла съм я и писмено, и вербално, но не и фотографски толкова концентрирано ;) даже сме няколко скрити лимонки във форума, побъркани ли се, отскоро съвсем, по ирисите :lol:
А и снимките са waw :sclap: :sclap:
ееее, няма как да се съглася, но се радвам, че ти харесват :tzeluvka: аз и затова не пускам снимки през ирисовия сезон - едно, че времето ми беше съвсем ограничено, а и като знам как греят в градината и колко по-бозави са на снимките ми...обаче сега Мия ми подпали фитила с едно синьо ирисово съвършенство и лоши-не лоши снимки яко ми замириса на ириси :D
Венче-листче, благодаря ти :tzvetentze:
И един поздрав за форумните приятелки, обожаващи жълтия цвят :liubov:
Изображение
тези ириси си цъфтят където и когато си поискат :D
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Мария Николова »

Я, гледай! Я, гледай!!! :sooo: :ssvirka:
Ето къде ще разменяме ветрило за ветрило! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ще чакам RHOTOGENIC, :potekoha: STRUT YOU STUFF :potekoha: и LA SCALLA :potekoha: :smusic: да направят туфи след 3 години и ще ти рИва!
Вече съм в очакване и отивам вън да пуша и да тикам годината да се търкаля по-бързо . :daaa: :angelche: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Мария Николова написа:Я, гледай! Я, гледай!!! :sooo: :ssvirka:
Ето къде ще разменяме ветрило за ветрило! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ще чакам RHOTOGENIC, :potekoha: STRUT YOU STUFF :potekoha: и LA SCALLA :potekoha: :smusic: да направят туфи след 3 години и ще ти рИва!
Вече съм в очакване и отивам вън да пуша и да тикам годината да се търкаля по-бързо . :daaa: :angelche: :ieeee:
ихаааа :ieeee: Мария, ще ми доставиш истинско удоволствие :liubov: и се надявам да са готови и по-рано :stiskam:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Мария Николова »

Ей, накара ме и на мен да ми замирише на ириси. :angelche: И аз отивам да сложа в моя албум няколко фотки на ириси с тичинки. :hihihi: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Малката Ида

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Малката Ида »

Градината ти.... ме кара да мечтая,да вярвам и да се надявам!
Благодаря ти сърдечно за това! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от jenni »

Аййййй :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”