Моята горска градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 459 пъти
Получил благодарност: 872 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от greeneyed »

Тук виждам градина с мерак създавана, вече оформяща се, иглолистните ще я завършат. :daaa: Обаче ако няма достатъчно рози, не знам какво да кажа.... :lol:
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
GIOIA(Джоя)

Re: Моята горска градина

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Аааа,Грийни,рози има ,достатъчно!Ако продължи да поръчва още,трябва да сменя статута на градината :lol: ,а горска много й отива :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Мария Николова »

Втори път се разхождам, Мия, от първата до последната страница на градина ти и още повече ми харесва!
Иглолистните са ми малко като китайци. :lol: Всичките са ми еднакви. :sgiggle: Но с повече внимание, с връщане назад и сравняване, започнах да откривам детайлите, които ги правят неповторими.
Зная, че пак ще се връщам тук. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Мария Николова написа:Втори път се разхождам, Мия, от първата до последната страница на градина ти и още повече ми харесва!
Иглолистните са ми малко като китайци. :lol: Всичките са ми еднакви. :sgiggle: Но с повече внимание, с връщане назад и сравняване, започнах да откривам детайлите, които ги правят неповторими.
Зная, че пак ще се връщам тук. :daaa:
Мария, първоначалните ми планове бяха да садя предимно иглолистни, вписват се с околната среда, а пък са и красиви и за мързеливи :lol: Нямат много поддръжка. Но, нали се сещаш каква цветна зараза е този форум- то не бяха рози, треви, лалета, кукуряци :lol: , ириси, рододендрони, хойхери .....
Това обаче си има и други позитиви, освен, че градината ти става по-разнообразна, моите съседи започнаха да си оправят дворовете, при единият си беше кочина- сега като гледам едни цветя, подстригана трева, другата ми съседка почна ремонт на вилата, по цялата улица по вилите текат усилени ремонти, реконструкции, подравняване на дворове, садене на цветя... :liubov2:
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1316 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от маргото »

Браво, Мия! Голям стимулатор си! :lol: Ето така се прави! :sclap: И всички са доволни! :daaa:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моята горска градина

Мнение от Силвия »

Красиво :!:

На Мерка китайците нещо ми убягват, но този иглолистен екземпляр ме впечатли :D (много обичам нестандартните форми)

Изображение

P.S. аа, и синята врата :liubov2:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Моята горска градина

Мнение от Светката »

Определено ми харесва,че има в градината ти доста иглолистни.
Но това на последнада снимка не е засадено на точното място.
То прави корона 1-1.20м.При теб няма накъде да расте от страната към стената. :dovolen:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Светка, точно това иглолистно въобще не го харесах като дойде от някаква поръчка заради височината. Сбутах го в най-ниската част на двора, близо до стената, защото там са едни ветрове и може да се счупи. Но определено си прав. Ще го мисля :daaa:
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Изображение
Ухае на мащерка и рози :angelche:
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

От днес Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”