Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Di va, благодаря ти :gush: Щъркелчетата са моите любимци! По тревата си се разхождат свободно, но като влязат при цветята се чудят как да ти заобиколят :lol:
Тобо, уж наперени рози избирах, не знам ще видим. Както ми дойде отвътре така ще ги резна и после ще ви питам, а ми сега как да я оправя?
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от mimivd »

Прекрасна градина имаш ,dar! :tzvetentze:
Личи,че е създадена с много усет и премисляне.Уникални композиции и простор открих,широко,просторно...,а розите- коя от коя по-хубава и цъфтежна.
Ще моля за някой и друг резник по-нататък.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от darina1960 »

Адашче, много красиво при теб! :o Добре че Тутти е снимала, че и ние да видим тези красоти. Доста дълго се разхождах в твоето райско кътче. Достави ми огромно удоволствие. То зелено, то рози, други китки... Много, много красиво :daaa: :tzeluvka:
..............................................
Много ли поражения има от градушката?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Изображение
И аз се разходих и аз онемях :potekoha: от толкова красота! :liubov2: :liubov2: :liubov2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Mimivd, Адашче, Мерко :gush: Благодаря ви!
Мими, напомни ми есента за резници.
Адаш има поражения от бурята и градушката. Не са много, но лошо. Сега прочетох, че Венчи е писала, че в такива случаи се хвърля шепа сол и градушката спира. Сега пак вали, разбира се отдавна не е валяло. Не мога да смогна да оплевя.Само на плевела не му пука ни от буря, ни от градушка, ни гол охлюв го плаши. Имам чувството, че и сняг са завали ще си цъфти и ще си се множи.
Мерко, как е по нашия край? Имаш ли много поражения в градината?
Deleted User 5091

Re: Градина - Дарина

Мнение от Deleted User 5091 »

dar, прекрасна градина си сътворила :tzeluvka: Браво! Но според мен всеки си го носи в себе си и го сътворява в градината си, не е от записките.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от vanina_g »

Ооооо много красиво! :potekoha: Благодаря на всички за разходката из тази приказка! :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Мия, Ванина благодаря ви, мили момичета :gush:
Чакам с нетърпение хортензения масив да ви покажа! Много големи и хубави дойдоха растенията от Шмит, но от първата година ефекта няма да се получи, нормално е. Дано само по размери и визия да съм ги нацелила, че то пак от лакомия съм поръчала различни, а можеше например 7-8 еднакви. Мия, твоите как са?
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Градина - Дарина

Мнение от iv.tarlen »

И аз мисля като Мия, тука записките отдавна са отишли в историята.Дар, още помня разказа ти с купените и засадени луковици,аз се заливах от смях, а ти шът-шът Владо да не чуе.А сега да видя, като си напълнила градината вече с тези красоти, какво ще правиш при новите поръчки :hmmm: !Есента сме при вас с едно ремарке, виж там от какво ще се освободиш, за да има нови попълнения :ieeemyzh: !Ела при нас, да видиш на какво се казва трева, тревища.Аз също страдам от това, че не мога да пускам снимки :cry: !Поздрави и силни прегръдки :sheart: :sheart: :sheart: .
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Тутти »

Dar, разкажи за луковиците, Владо пак няма да чуе, аз не знам какво се е случило. Досещам се само, че ще е нещо забавно, и ако ти не си признаеш, ще попитам iv.tarlen.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”