Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Margaritenia »

Една толкова хармонична градина, а пък без снимки :shock: :o Непростимо!:)))))))

Ето малко изгледи от пролетта и есента на 2017!
Дарче, като във филмова продукция ще сме, поради липса на свестен нет при теб, ти ще си "сценаристът", а аз - "режисьорът" със снимковия материал :angelche:

Гледка от верандата, на перголата ще има специален сорт грозде, ако правилно съм разбрала...
Изображение

Карамфилите и ежедневните гости на на Дар отблизо
Изображение

Така изглежда алпинеумът есенно
Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Margaritenia »

А сега една роза, топка бяла нежност...с прекрасно и симетрично обло храстче, дори и без листа и цветове. Дарче, дали не ти се намираше някоя снимка в по-далечен план? 8-) :lol:

Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Добро утро! Марги благодаря ти, мила за репортажа и милите думи:gush: Има и снимка на розата- кълбо още по разцъфнала и с една тъмно цикламена саксийна розичка до нея. Саксийните розички не са много здрави и я изкорених. Сега търся с нещо да я заместя. Не по високо от 30-40 см и толкова широко.По възможност да цъфти цяло лято. :hmmm: Дайте някакви идеи. От ляво на тази слива мисля да местя Едена, който садих по Коледа, а от дясно ще бъде масив от паникулати.На есенната снимка се вижда, че съм разкарала част от малините.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от libra »

Aaaa,Дар,защо ги криеш тези красоти !Ами,много неща си направила и всичко е красиво.Ти,май,повече се притесняваш и самокритикуваш излишно.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Либре, благодаря ти :gush: Верно е, че съм притеснителна, колкото и да не ми личи. Крия ги тия красоти, ей тъй да има малко топлина за студени дни като тия.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Eхааааа!!!! :sooo: :o :sooo: :o :sooo: :o :sooo: :o :sooo: Ето ги уникалните карамфили и знаменития щъркел!!! :ssvirka: :ieeee: :slove: :ieeee: :ssvirka:
Даре, искам те най-редовно тук!!! :swait:
Да се отчиташ пред нас с всеки първи за сезона цвят и ... хайде от мен да мине - с панорами. :sbear: :swink: :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Слушам, Мерко!Само да е живот и здраве. Дадох на Марги панорамните, че то много снимки много нещо имам,а като не е публикувано цяла година ще натоваря много и нея и вас! Така, че малко по-нататък ще видите останалите от 2017 г. :gush:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Градина - Дарина

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: dar-че, не ни жали! Показвайте, показвайте, сега му е времето.
Почиваме си, събираме идеи, наслаждаваме се, обменяме опит.
Градинката ти е хубава, нека и ние да и се порадваме! :gush: :tzeluvka:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1693
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 226 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от darina1960 »

Много красиво. Лупината ме омагьоса. Една от любимите ми китки. :tzeluvka:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5590
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1827 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Тутти »

Dar, браво на вашия екип - сценарист и режисьор. Такава бомба хвърли в този снежен ден с тези панорами. Ще има номинация за зимна изненада. И стига вече с тази скромност. Не е модерно. Пък и много има за показване и за коментиране. Libra правилно е отбелязала. Самокритиката е излишна при толкова мислена и хубава градина. Сега знаеш ли как ще се наложи да влизаш по-често в темата и да ни запознаващ с всичко. Марги заради нета ще помага, какво да прави, нали така постъпва градинар-съмишленик. Радвам ти се, че хем градината ти е чудна, хем вида ти не е отруден, ма това е щото го има форума с толкова много мозъци. Давайте нататък, чакаме. :ieeee:
Не забелязах лилиуми, що така? Ма стой си мирна, аз от алчност поръчах едни групи и ще ти инсталирам лично нещо много уханно, та и между цъфтежа на розите да държиш ТМ ароматно упоен по вечерно време.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”