Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Нощес не можах да открия къде се споменава новото другарче и сега видях :D
Докато Тутти прави фотката, приятно ми е да се запознаем, Devkati! :sflower: :ssun:
Само сладолед ви е липсвал на масата, като гледам. ;) :lol: :lol:

Изображение

Прекрасна зимна приказка! :sheart: За мен е картина на сбъдната мечта. :liubov2: :ssmiah: :ssvirka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Margaritenia »

Мария Николова написа: Докато Тутти прави фотката, приятно ми е да се запознаем, Devkati! :sflower: :ssun:
Мерко, само да кажа, че е Gevkati :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Станала е грешка, вместо с G е написано с D:)))
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Хахахахаха!!!! :srofl: :srofl: :srofl: Голям смях!!! За мен няма никаква разлика, девойката все е gevkati!!! Просто съм си втълпила, че се произнася девкати - не питай защо! :sgiggle: :sgiggle: :sgiggle: Така, че дали с главна буква ще е Gevkati , или Devkati , най вероятно няма да промени втълпеното. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Моля за извинение Gevkati! Аз съм сбъркала при представянето, но нищо ще и купя риза :lol:
Мерко, нямаше сладолед на масата, щото си хапвахме директно сняг от градината докато форумните другарчета ми даваха наставления. Лошото е, че Марги констатира, че в снимания по- горе иглолистен кът, растенията са засадени като многогодишни цветя и трябва да се местят :ufff: Ми така ще е като контролата минава късно :lol: По - добре късно отколкото никога :gush:
Марги, благодаря ти че си качила снимки в темата ми :tzvetentze:
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Margaritenia »

Няма за какво, Дарче! :tzeluvka:
Чакам флашката, да покажем тези карамфилиииииииии!
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1693
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 269 пъти
Получил благодарност: 226 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от darina1960 »

Лъчезарни дами :tzeluvka:
Купон! Красива градина!
Какво му трябва на човек?
:gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2233 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Мария Николова »

Даре, избери й риза над пъпа, да ти седне по-на сметка. ;) :lol:
Завиждам ви, че сте имали сняг за ядене... :scry: Много обичах да ближа ледена висулка, но вече няма. Сега и да падне снежец 1/2 сантиметър, ни можеш да си събереш чист сняг да хапнеш, нито, като изтече и изсъхне, остава да провиснат висулки да си отчупиш и да ближеш...
Не се ядосвай, местенето е неизбежно упражнение през израстването на градинарите, помни, че не си само ти! :swink: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2526
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 1366 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от gevkati »

:D :D :D
ризата да е сива , моля, защото GevkaVi е една сива котка :D
А неделята беше изключително приятна : снимки, приказки и прекрасна гледка към градината!
Да кажа и аз за карамфилите.... феерия! Цъфнали, нецъфнали - любов от пръв поглед! С нетърпение чакам старите, а и нови снимки. Май ще стане мерителна единица- карамфилите на Дар.
И друго да напомня, на който ще качва снимките - онези червенокраките господа, дето си правят и те "сутрешните форумни срещи" при Дар.
Мисля, че не остана иглолистно, което да не докоснах - много са ѝ красиви и изкушаващи, пък един снежец ги беше закалпачил, как да не ги пооткриеш!
Благодаря за цветния ден ! :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5264
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 88 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Daniela Pargu »

Момичета, много сте хубави и усмихнати :liubov:
Прекрасна емоция сте си създали!Другия път и аз съм с ваас/виртуално/ :tzeluvka:
:sbear: :sbear: :sbear:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Мария Николова написа:Даре, избери й риза над пъпа, да ти седне по-на сметка. ;) :lol:
Завиждам ви, че сте имали сняг за ядене... :scry: Много обичах да ближа ледена висулка, но вече няма. Сега и да падне снежец 1/2 сантиметър, ни можеш да си събереш чист сняг да хапнеш, нито, като изтече и изсъхне, остава да провиснат висулки да си отчупиш и да ближеш...
Не се ядосвай, местенето е неизбежно упражнение през израстването на градинарите, помни, че не си само ти! :swink: :sbear:
Мерко, те тез дет са над пъпа са не са много на сметка, а ма ще търся и то сива по заръка на Gevkati :gush:
Аз за местенето не се ядосвам, но дето казва една колежка- Тия дружки що не минаха по рано? , а ма то много градини, много нещо и отговарям. Аз пак съм щастлива, че имах приятели вкъщи и то посред зима :gush: Мерко, товари групата от нашия новозагорски край и ви чакам докато има сняг
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”