Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5269
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 92 пъти
Получил благодарност: 101 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Daniela Pargu »

Поздравления!
И аз пак се разходих из твоята градина ,Даре!
Този път с успех - и снимки видяях :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Прекрасно се е развила - комбинации като за списание! :sclap: :sclap: :daaa:
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2775
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 116 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от desi_slava »

Страхотия е при теб,Дарче! :ieeemyzh:
Всяко кътче е пипнато и подредено! :tzvetentze:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2211
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1343 пъти
Получил благодарност: 522 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от daneda »

Даринче, градината ти е разкошна! Толкова нацъфтяла, така добре оформени храсти на розите, а те цъфтят та се късат! Великолепно! Цяло лято да ни засипваш със снимки, чуваш ли! Тази градина не трябва да се крие, трябва да се гордееш с градинарските си умения! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1434
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 298 пъти
Получил благодарност: 433 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Ема »

Дарчо, каква промяна, какво развитие :shock:
Браво, страхотно се справяш, градината ти е прекрасна!
И всичко е толкова обгрижено :tzeluvka:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Благодаря ви момичета за гостуването! И аз започнах да си харесвам градината! Всички знаете какъв труд е, а ма като седнеш после привечер ти е кеф на душата и забравяш за болките и мазолите по ръцете! Ще ви чакам да дойдете, кой когато може. Нямам водопади от цвят, понеже мястото не позволява, но и тия розички си ги харесвам. Всичко е постигнато не само с труд и пари! Най-вече с информацията и снимковия материал, който публикувате във форума, организирането на поръчките и помощта на всеки един от вас! Благодарна съм, че ви има :gush:
lili408
Кана кафе
Мнения: 676
Регистриран на: Яну 18, '11, 11:24

Re: Градина - Дарина

Мнение от lili408 »

За мен това е най-интересната градина във форума.В началото се вижда как млада жена се оказва с двор и понеже не се е занимавала до този момент с градини,засажда цветенца да стане хубаво,но после се оглежда и вижда,че това не е достатъчно и започва да гледа да чете и постепенно създава една красива градина.Може би при теб най-ясно се вижда развитието на градината и личността.Браво!
http://lili408.snimka.bg/flowers/moyata-gradina.518346" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Градина - Дарина

Мнение от ToBo »

Ох, много е красиво! И просторно, и подредено! Май трябва повече и аз да чета и записвам (помня как се запознахме при Либра - ти беше с тетрадка :o ). Има полза, колкото и да се чудех тогава :lol: Много успешно си намерила пътя между сърцето си и опита, записан в тетрадка. Поздравления!
Никога не е късно да засадиш клематис...
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от сюзан »

Дар, прочетох отново темата от самото начало. Страхотна градина сте сътворили! Красиво, стилно, впечатляващо!
Единствена забележка - много малко снимки :svekurva: !
Ще влизам тук често и се надявам да има нови красоти за разглеждане.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Lili408, Тобо, Сюзан и всички, вие които сте само сте надниквали в темата ми, благодаря ви от сърце за похвалите и критиките :gush:
Лили, благодаря ти за високата оценка :gush: Старая се да се вслушвам в съветите ви, добре, че по онова време имах възможност доста да чета и да си водя бележки. Има още много какво да се желае, но колкото толкова. Здраве да е.
Малко съм странна, Тобо помни :dovolen: Първото ми посещение на форумна градина беше при Либра. Само аз и Ив Тарлен водихме бележки и разпитвахме като, че ли няма да имаме друга възможност повече :lol: Писах, брисах и още си пазя листчетата. Даже Тобо по твоя препоръка съм засадила китайското момиче - видях я вчера с черни петна :oops: Ще се оправи, то е от лошото време ;)
Сюзан, хубаво е да има и критики :gush: Не пускам снимки, защото все някакъв проблем с техниката. Сега имам нет, лаптопа не ме допуска до интернет при условие, че нета е отличен :ufff: :ufff: :ufff: Чакам ММ да го носи на ремонт. Какво да ви кажа, не искам да се оплаквам. Това да са ми проблемите. Няколко приятели от форума качват по някоя друга снимка, за което много им благодаря :gush: Ако има и други мераклии мога на вайбър да изпратя и да ме изненадате с някоя снимчица от градината. Сюзан, доста ми порастна магнолия Атлас. Оформих я като дръвче и е висока към 1,70 м вече. Пусни някоя снимка на твоята, аз като не мога да покажа моята :ufff:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от сюзан »

И моята израсна много тази пролет. Вече е висока колкото мен, а аз съм 1.70 м. Пусна и странични клонки. Имаше опора, но й беше ниска вече и съм сложила един доста висок кол, вижда се на снимката.
Изображение

Изображение
Първата снимка е мъглява, че е срещу слънцето, но се вижда все пак.
Да се надяваме, че догодина ще видим цвят :stiskam: :stiskam:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”