Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Градина - Дарина

Мнение от dar »

Здравейте приятели,
от почти две години чета във форума и се възхищавам на красотите, които сте създали с толкова любов. Обичам много цветята и след като си купихме къща преди 3 години близо до София, започнах да се интересувам много от градинските цветя и да си представям как ще изглежда и нашата градина. Слава богу свършихме с ремонтите по къщата, но за да запазя цветята от предишните собственици се наложи да ги местя набързо, заради строителните дейности. И така се озовах в капан. Нямам никак фантазия , но като видя или чуя няколко варианта на съчетаване на цветя, храсти и т.н. мога да си ги преставя нещата и да реша какво ми харесва. Но ако трябва аз сама да измисля нещо - край, пълен блокаж.за това страшно много разчитам на Вас, като подкрепа, идеи, стимул и споделяне на всяко преживяване. Другото, което искам да споделя, че съм зле с компа, т.е. качване на снимки, разни поръчки за цветя, какво значи това " на лични" и ще се наложи и тук да помагате. Като за начало ще се пробвам да ви кача някоя снимка дано се получи, ако ли не ще чакам някой от вас да помага.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Не ми се получава нещо със снимките. Четох някъде в някой албум обяснения как да се сложи снимката между скобите, но къде беше ще го търся
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Градина - Дарина

Мнение от sendi1966 »

Добре дошла Дарина!
Виж прочети тук как става качването на снимки.Лесно е.
http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: Градина - Дарина

Мнение от лалесъм »

Добре дошла :tzvetentze:
Нека форумът да е ДАР за теб, както и ти за него :liubov:
"на лични" или ЛС означава да се пише на лични съобщения - горе под лентата "Начало форум" има лента "Потребителски панел" - цъкаш на него и се появява "Контролен панел" - под този надпис има "лични съобщения" - цъкаш там и пишеш ника на получателя, темата на съобщението и самото ЛС :daaa:
Също така под моя аватар,примерно, има иконка ЛС - цъкни и ми прати едно ЛС за проба :nod:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Благодаря Сенди, благодаря и на теб Лалесъм. За снимките ще прочета, но нещо стова лични не се справям. Излизат ми много потребители. избирам L, но там няма лалесъм. търся на български страшно много букви и до там. ще се пробвам пак. няма да се предам. вече знам, че има кой да ми помага.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Лаленце, намерихте и пуснах за проба, дали ще пристигне?
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

и сега отново се пробвам да кача снимки Изображение
тази гледка на част от двора е от нашата веранда
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

благодарение на Сенди и на тези от вас, които са участвали в създаването на темата за качване на снимки имам малък напредък и мога да започвам да ви пращам снимки и теми за размисъл
Аватар
sendi1966
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1195
Регистриран на: Апр 7, '13, 12:17
Местоположение: Хасково

Re: Градина - Дарина

Мнение от sendi1966 »

Видя ли-не е трудно :daaa:
Ама доста голямо дворче имаш.Тъкмо да се развихряш.Аз акъл не мога да дам,но има хора които много ще ти помогнат.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Изображение
Това е моравата пред верандата, която се вижда от входната врата откъм улицата. И тук ММ иска с нещо гледката откъм улицата да се скрие, т.е. някакви цветя и т.н. по високи или катерливи не знам. Пред самата морава има посадени две лозички, на които той смята да изгради дървена пергола и да се разпрострят над верандата. Другото за скриване с растителност са тия сиви тухличик. Черната врата е към мазенцето с инструменти за градината.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”