Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Deleted User 5091

Re: Градина - Дарина

Мнение от Deleted User 5091 »

dar, прекрасна градина си сътворила :tzeluvka: Браво! Но според мен всеки си го носи в себе си и го сътворява в градината си, не е от записките.
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от vanina_g »

Ооооо много красиво! :potekoha: Благодаря на всички за разходката из тази приказка! :tzvetentze:
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Мия, Ванина благодаря ви, мили момичета :gush:
Чакам с нетърпение хортензения масив да ви покажа! Много големи и хубави дойдоха растенията от Шмит, но от първата година ефекта няма да се получи, нормално е. Дано само по размери и визия да съм ги нацелила, че то пак от лакомия съм поръчала различни, а можеше например 7-8 еднакви. Мия, твоите как са?
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Градина - Дарина

Мнение от iv.tarlen »

И аз мисля като Мия, тука записките отдавна са отишли в историята.Дар, още помня разказа ти с купените и засадени луковици,аз се заливах от смях, а ти шът-шът Владо да не чуе.А сега да видя, като си напълнила градината вече с тези красоти, какво ще правиш при новите поръчки :hmmm: !Есента сме при вас с едно ремарке, виж там от какво ще се освободиш, за да има нови попълнения :ieeemyzh: !Ела при нас, да видиш на какво се казва трева, тревища.Аз също страдам от това, че не мога да пускам снимки :cry: !Поздрави и силни прегръдки :sheart: :sheart: :sheart: .
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5590
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1827 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Тутти »

Dar, разкажи за луковиците, Владо пак няма да чуе, аз не знам какво се е случило. Досещам се само, че ще е нещо забавно, и ако ти не си признаеш, ще попитам iv.tarlen.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Ив, много помниш ;) То при мен все нещо необичайно се случва и не мога да помня всичко :eeeh: Дали не е от годините :hmmm: Не, не е от годините. Просто трябва теФтер и за градинарските си лудории да отворя. Тутти, Ив ще трябва да се притече на помощ. :gush:
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от elmaz »

Снимката на тази страница е приказна :angelche:
Красива, подредена и с характер градина :tzvetentze:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Градина - Дарина

Мнение от iv.tarlen »

Дар направила доста солена инвестиция в доста на брой пролетни луковици, които съответно окепазила.Всичко това го разказваше по нейния смешен начин, аз се кикотих гръмогласно, тя шиткаше през цялото време защото Владо не знаеше за паричките, които е дала.Изобщо с Дар винаги е смешно и весело! :ieeee: :ieeemyzh: :hihihi:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5590
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1827 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от Тутти »

Потвърждавам, с нея винаги е забавно. Както се шегува и самоиронизира, направи една от най-красивите градини във форума. Не на шега.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Елмаз, Ив, Тутти :gush: Благодаря ви момичета за всичко! Обичам ви и се радвам, че ви срещнах в живота си! Няма случайни неща!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”