Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от maleas »

Честита Нова Година Девина!

https://www.youtube.com/watch?v=lxeUbDDKd7U

:tzeluvka:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

благодаря, mj77, maleas :tzeluvka:

...Забравих да кажа, че днес бродя из градините ви тук с чаша вино в ръка. Красиво, ама много...не пиша коментари, защото като прочета предходно мнение я на libra, я на elmaz, я на calico … - ами не мога да измисля нищо умно, даже имената на много китки не знам (libra и в моята тема ме смая - всичко видя - и билките, и цветята ...как, какво... браво!)…

та, Зелената камера е също тук вече...и аз такова :nod: ...ще ви идвам на гости през отпуската да снимам градините ви.
Отпуската ми 2019 е голяма - 66 работни днu.
Каня ви и вас - нека само оправим срутения дувар и подредим циганията. Кафето ни е мммм, ММ готви страшни манджи, предлагме и разходка с трактор.

Честита Нова Година!
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от libra »

Девина ,помня вашето начало ,ами ,много ,много по- цветно,подредено е станало .Специални поздравления за съпруга ти и жалко ,че баща ти не можа да се порадва.
А ,сапуните ти ме смаяха !Занимание ,направо страст,сигурна съм ,напълно достостойно да достигне до много хора.
Между другото, и мен ме затрудява да изразявам впечатленията си ,така че не си само ти ,както и много други се затрудняват.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от calico »

Девинче, мила, добре си дошла на родна земя!
Псувай, не се стискай... :snif:

Искаш ли да ти пращам от нацъфтялата лавандула напролет А розов цвят? ще обера от най-ароматните(без Дарби :mrgreen: ) и по Еконта за една нощ са при теб.
а ти отваряй сайт за търговия с тоя сапун :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от clock »

Аз обожавам такива сапуни!
Девина, страхотно е всичко, което правиш! Много, много красиво хоби! И около теб е толкова ароматно, фино, нежно, цветно! А сапуните - те са като истински бижута!
Успех в начинанията, Девина! И ти пожелавам една Щастлива Нова Година! :tzvetentze:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

clock, calico :liubov: !

Даaaa, искам лавандулови цветчета :potekoha: ...защото... имам и друго ново хоби :nod: - бродирам лавандулови торбички - срещу молци, за гардероба...Не на ръка бродирам, а на машина за бродерия, нова, по-умна от мен, само й задавам програмата...вече имам заявки за сапуни и бродирани торбички и перденца :lol: - от колеги, приятели …
Здрави ми бъдете!

...и да кажа, че venetka70 от форума ми подари няколко литра чисто лавандулово масло :daaa: - цял живот сапуни да й правя, не мога да й се отблагодаря! :tzeluvka:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
dal

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от dal »

Девина, мисля че това всичкото е изключително. И ви желая много сили, спокойствие и късмет. Тази градина изглежда вълшебно, моите поздравления и шапка свалям.
За сапуните, там някъде е бъдещето, в чистото био природно и естествени храни козметика, и ще успееш ❤️❤️
Честита нова 2019 г, бъдете здрави и щастливи и снимай по често 😍
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

dal, благодаря - думите ти наистина ме зарадваха...знам колко много си работила за този форум и за българските градини :tzvetentze: :liubov: .

добре, че мина през моята къщичка и ме заговори....че преди малко troll като извика "Иееее Дал се появи
Умиргам си да чета таквиз дискусиии"...стреснах се... Не е на хубаво, ако трол е щастлив :dovolen:

...И сапуните, и бродерията дойдоха при мен след смъртта на татко.
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
troll

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от troll »

Много съм нещастен, дето пишеш така... дано това е хубаво.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

Браткo troll, ти си тук, в моя бар?! :o :potekoha: ...Мноooго приятна изненада!... На хубаво е :daaa: ...
Тук има табели, но ти прави това, което на теб е хубаво...Добре дошъл!
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”