Любов от пръв поглед

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Acropolis - невероятно нежна и за мен красива роза. Както нейния храст обаче, така и на другите ми розички станаха доста високи и се извиха и налягаха на земята , което пък ни накара да слагаме опори . Предполагам ,че не съм ги подрязала правилно... или пък има нещо друго.....всички са се превили , отрупани със цветове :nod: :hmmm:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Shami »

Танче,Акрополиса ти е чуден :potekoha: ,чакам и моят да отвори пъпки,мъник ми е,бебе :lol:
Би ли споделила подпорите откъде са ти,вие ли си ги правихте :hmmm:
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Жълтата роза не мога да разбера коя е ? Golden Celebration® или

Изображение
Изображение
Отпред Херитаж, зад нея Ана Меге, след това Андре Туркат и най - отзад Бенджамин Бритън
Изображение
Ана Меге
Изображение

Florian Massad
Изображение
Изображение
Изображение
Крокус, до нея Belvedere, зад тях Lady
of Shalott, до нея Уестланд - от резник .
Червената е неизвестна от Бриколаж, подрязан катерач.
Изображение
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Shami , подпираме ги с арматурно желязо , а това на снимките с Акрополис са пръчките от стария ми простир :oops:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Shami »

Всички розички са ти много хубави :daaa:Загледах Ана Меге и Florian Massad,ще погледна за повече инфо за тях,не ги бях виждала до сега.Трябва да видя и аз какво ще измисля по въпроса с подпорите :hmmm:
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Ето и двете Дарбита ......не зная какво да кажа.....красиви пъпки , бързо разтваря, грозно прецъфтява и окапва и най - вече никакъв храст
Изображение
Сложихме опори , но ...
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Вчера във Варна валя 70 л/кв.м. Градината е удавена, розите са налягали .... :snif:
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Никой не влиза в моята градина, но аз си продължавам да споделям със себе си , а дано и някой друг да види , какво съм направила. Да, вярно е , че е зад блока, но пък точно затова е още по - интересно.В центъра на града , зад блока градина ....розариум. Да, не съм на нивото на повечето от вас, работя от дъжд на вятър в нея, бих казала доста хаотично. Добре че ММ е с мен и изнася доста голяма работа, а също и една съседка. Тя е винаги на линия , готова на всичко за цветята. Всички живущи в блока и не само в него , а и околните блокове са доволни , радват се , пазят , помагат кой както може - с цветенце или пък със сладки раздумки сред цветята ! Радвам се , защото градината започна да прави онова сплотяване, което имаше някога във входовете. До скоро едва се поздравявахме, а сега си се събираме на приказки, на по сокче, а може би на барбекю ще стане един ден.
Та ето и днешни снимки...лавандулата разцъфна, Баптисите от Миша - засяти . Голяма част оплевена и разкопана.
ИзображениеИзображение Изображение
Скромно е зная , но пък е от сърце ! :ieeemyzh: Пожелавам хубава съботна вечер! :tzvetentze:
lili408
Кана кафе
Мнения: 676
Регистриран на: Яну 18, '11, 11:24

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от lili408 »

Много похвално занимание,ако ти трябват непретенциозни растения се обади,не съм далече от Варна и мога да ти донеса на есен(сега вече е късно).Разгледай ми албумите в снимка.бг и си избери от всичко имам по много.
http://lili408.snimka.bg/flowers/moyata-gradina.518346" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Emilly1212 »

Таня, много ти е хубава градинката и имаш чудесни цветя! :tzvetentze: Прекрасни рози! Продължавай да споделяш, аз гледам, но не винаги пиша! Харесва ми това, което правиш, поздравления! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”