Любов от пръв поглед

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 278
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

lili408 написа: Юни 9, '18, 20:23 Много похвално занимание,ако ти трябват непретенциозни растения се обади,не съм далече от Варна и мога да ти донеса на есен(сега вече е късно).Разгледай ми албумите в снимка.бг и си избери от всичко имам по много.
Ауууу, много благодаря ! :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Толкова ме зарадва :tzeluvka:
Непременно ще ги разгледам и ще си харесам! :liubov:

Emilly1212, благодаря, миличка че ти харесват розите ми. Така ми стопляш сърчицето. Иска ми се да мога радвам себе си и останалите ! :tzeluvka: :tzvetentze: Хубаво е , че някой се вълнува с мен!
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1693
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 226 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от darina1960 »

Здравей Танче, това че не винаги има отговор на твой пост не значи, че никой не те чете или не гледа снимките. В днешното забързано време гледаме, четем и бягаме. Или повечето от нас. Аз лично искам да похваля всички, или да дам съвет на някой, който иска помощ (ако мога разбира се :lol: ), но не винаги ми се получава. Ето в момента от 1 час искам да кача снимка в новата тема на Господинов (много ме радва това момче!!!), но нещо не ми се получава. Времето определено за форума почти свърши и реших да напиша в твоята тема. Много ти е хубаво градинчето. Всеки път влизам и гледам, но не пиша поради липса на време. Но сега ти казвам - продължавай да твориш красота. Дори и така - без нищо. Ще ти се върне хубавото. Многократно.
.......................................................................
Дори и да няма отговори под твоите постове - качвай снимки. Аз лично винаги ги гледам. И им се радвам. Хубаво е при теб. :tzvetentze:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от сюзан »

Таня, не винаги пиша, но редовно гледам снимките. Браво на теб, че си решила да направиш градина зад блока! Толкова е хубаво като видя облагородено пространство около някой блок и засадени цветенца!
А твоята градинка е много хубава и ще става още по-хубава с годините. Браво на вас с ТМ!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4939
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 740 пъти
Получил благодарност: 1194 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от мечтица »

Таня и аз съм редовна на кафе в твоята градина,много ей се радвам! :liubov:
Продължавай да пишеш и качвай още снимки :tzeluvka:
Аз също на есен мога да те отделя от цветята си,живея близо до Добрич,иначе от Варна съм. :dovolen:
Времето ме подпира ,пак и кафето свършва,хубав ден мила! :gush: :gush: :gush:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от libra »

Tаня,продължавай да си действаш с градиниката -за свое удовлетворение,а и ползва ще има за всички живеещи на около.И тук,и съседите ти виждат промяната.Сигурна съм,че и други ще се включат ,а и ще намерите начин да се срещате там.За кварталите с блокове такива градини са с много голямо значение.
Успех и да показваш всичко.
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 278
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Изображение.

Изображение

Изображение
Добра вечер! Поздрави от централна Варна! Имаме си парк!
Аватар
Elatior
Кана кафе
Мнения: 517
Регистриран на: Ное 18, '12, 19:54
Дал благодарност: 292 пъти
Получил благодарност: 138 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Elatior »

Поздравления за сътворената красота и труда,който е вложен! С голям интерес разгледах темата и мога само да кажа-възхитена съм!Вижда се,че всичко е отгледано с голяма любов.Продължавай да ни радваш със още снимки на тази приказна градинка!!! :liubov:
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 278
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение
Тук съм, тук!
След почти две години оттегляне от градинската дейност и форума, отново съм на линия!
Продължаваме с градината в града. Тя вече е доста обемиста, променена, има и някакъв ред! Снимките са с недобро качество, но се надявам да придобиете представа. Всички рози са налични, вече са нацъфтели, ухаят приказно. Изглежда не успяваме да ги изрежем правилно, та ще питам. Хайде хубава вечер! :tzvetoman:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от liubami »

:tzvetentze: браво, Танче, градината се е оформила, поздравявям те за мерака, много да цъфти и да радва теб и околните!
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Tanya_24
Кафе с мляко
Мнения: 278
Регистриран на: Юли 3, '15, 17:41
Местоположение: гр. Варна
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: Любов от пръв поглед

Мнение от Tanya_24 »

Градината пред входа на блока стана любимо място не само на мен, но и на доста съседи. Всички са щастливи, че има къде да се срещна и полюбуват на цветята и да поклюкарстват. Сега с еобсъжда пейка с маса и барбекю. Надявам се и те да се материализират. Поздрави от Варна!

Lady Emma Hamilton
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Acropolis rose
Изображение
Golden celebration
Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”