Някъде там, между Панега и Искър.

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от лалесъм »

колко цвят и свежест :tzvetentze:
това макро много подвежда ;) като знам какви мъници са всъщност, а все едно са оцветили цялата градина :lol:
чудя се сега как ранните пролетни цветя са такива минита, а преизпълват зимните ни души :liubov2:
ако бяха през лятото направо нямаше да ги усетим :lol:
Белисима, теменужките различни ли са или според светлината?
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

Калико, Анемонето беше прокарало листаци още, като се стопи снега. Бързат, бързат да цъфтят :stongue:
Розите ги минах втори път и още има. Привързвах разни катерачи, ама за почистване не остана време. Днес си бе направо зимно. Най ме дразнят присадките на част от тях, които са над земята. сега съм им приготвила едно мини трионче и някак искам да ги оформя, че са с едни сухи клонаци на педя от тях, вплетени, грозно. То, е малко като пъзел това прочистване, защото трябва да се провирам и през здрави клони. Ще ги оставя за финал, след като свърша с останалото.

Лаленце, и аз това си мислих, като гледах как зад всяко ъгълче цъфти нещо на педя от земята, а така радва окото. А, дивите теменужки са само един вид и се самонасяват чудно из тревата.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от calico »

Белисима, дай снимка на това мини трионче, че другата седмица ще ходя в Баумакс да знам какво да купувам. Имам остра нужда от трион за почистване на присадките
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от ToBo »

Ох, колко е хубаво :liubov2: Нека е от макрото :lol: Пак е хубаво
Никога не е късно да засадиш клематис...
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

http://www.tashev-galving.com/116+ZML+0 ... 0%BA%D0%B0" onclick="window.open(this.href);return false;
Калико, eй такова търси да може лесно да се провира между клоните и да има хубав захват, за да ти е удобно за рязане. Забележи как се казва "Трион злодейка" :lol:
ToBo написа: Нека е от макрото :lol: Пак е хубаво
:tzeluvka: макро, макро ама с цвят лилав и не е сняг :ieeee:
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от сюзан »

Чудесни снимки!
И всичко е толкова свежо!
Красота!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Emilly1212 »

Снимките са невероятно красиви. Като цялата градина на bell. Съвършенство! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
sasha

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от sasha »

Bell, това, което разказваш за розите никак не ме окуражава, ама нали се хванах на хорото, ще го играя :ufff:
А градината ти.... някой ден ще я видя
Малката Ида

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Малката Ида »

Бел,като гледам снимките ти :liubov2: иска ми се да напиша нещо не писано :hmmm: ...ужасни са,ужасни :sheart:
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

Саше, добре дошла при Джедаите и нека силата да бъде с теб! :lol:
Ръкоположих те в розената битка! Въоръжена с триони, ножици и всякави лазерни остриета ще се справиш по-добре от всички нас сигурна съм :liubov2:
И те чакам при мен :liubov:
Иде, ужасни сме вече и нека да има изобилие от цвят из градините ни :liubov2: Гуш, сега те видях какви красотни огради твориш с триони, ама пиша тук, че се оплетох из темите :potekoha:

Емили, Сюзан благодаря ви момичета :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”