Garden-to-be :)

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Garden-to-be :)

Мнение от calico »

прекрасни рози си накупила Лоис, прекрасни. С любопитство и удоволствие ще чакам да и наредиш и да се наслаждавам на красотата там.
Толкова са хубави че изобщо няма значение как ще ги наредиш, все ще е хубаво.
Имам резерви само към Лариса, при мен две години растеше само на клони и шума и стигна 1,5 м, и тук там дребни цветчета, ама пък други са доста доволни от нея

А Дарби, ееех, Дарби. Лаленцето е права, тази роза е омагьосваща
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

лалесъм, хахахах, ами нищо, от задната страна не ме притеснява :D пък и ние не я използваме всъщност, малко вар вътре и си е просто къщичка :mrgreen: а пък и дарбито нали ухае?
За едена - не знам, там е доста широко, и всъщност ходовата линия е от другата страна, дано не ни пречи да минаваме. Абе тя да цъфне, пък!

calico, благодаря ти! Честно казано тия флауър сиркус от чиста лакомия ги поръчах! А другите, виж там е избирано внимателно, изчетох целия подфорум с розарските теми, и се старах да подбера такива, за които казвате, че си струва да ги има човек, така че благодарение на форума ще става каквото става :D
Лошото е, че имам още един дълъг списък с рози, които ми се иска да поръчам, дано ми мине скоро тоя бяс.
В момента ако трябва да поръчам още една единствена, това ще е Rosomane Janon - ах, как ми легна на сърцето тая прелест! Някой тук има ли я? Видях, че Пантазиева я е показвала, но не беше цъфнала, само по табелката я идентифицирах :D
Страхотна красота!
Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Garden-to-be :)

Мнение от calico »

Розомането доста хора го имат, и май все го хвалят.

за серията Циркус не съжалявай, хубави рози са, той Кордес все хубави ги прави
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от mileni »

За Лариса,да се обадя.Права е Калико ,че минава обявените см.Моята също достигна миналата година към 150см.Обаче пък си е цъфтежка,лично аз много си я харесвам,една от любимките ми е .Сега е орязана много,ще видя,как ще се представи.Помпонела има нужда от повече място,че се шири.Много красиви съчетания си направила Лоис :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Значи, Лариса да не я слагам отпред в лехата тогава. Ще мисля за нея, има още време до другата седмица. То пък май ще е дъждовен другия уикенд, което значи, че трябва сега да станат дупките.
Ох, розови неволи :angelche:
Розоман Жанон я търсих при холандеца, но я нямаше, или пък аз да не съм я открила, ако е била закодирана някакси :hmmm:
Ако някой, който я има, ме прочете, казвайте откъде е, плс!

Mileni, колко място за помпонелата? Един квадрат? Благодаря за похвалите!
лалесъм

Re: Garden-to-be :)

Мнение от лалесъм »

При Хландото я няма. Тази пролет я поръчаха от http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 99#p362894" onclick="window.open(this.href);return false;
:nod:
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Амиии видях, ама ей сега видях :ufff:
Късно! Ще дебна наесен, или пък да пробвам да си я поръчам индивидуално?
Взех да полудявам, не е добре това.
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Garden-to-be :)

Мнение от mileni »

Лариска ,в никакъв случай най-отпред.На втора линия е добре :D
Помпонела ,поне 1-1.20 място и е нужно.
не мога да намеря ,имаше една снимка,на Десислава/от Севлиево/много добре показваше,как расте . :tzvetentze:
ето една снимка на Деси,другата не я намирам
Изображение
намерих другата снимка,малко по-отдалеч е снимано,показва многто добре ,как расте розичката
Изображение
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Lois

Re: Garden-to-be :)

Мнение от Lois »

Лелееееее ама това е супер красота бе, това не е за леха, а си е за солитер! И с тези дребнички цветчета, като облак, (гипсофила ли е?) страхотно! Значи мисля да я сложа до ръба на една стеничка, за да може и така по-отдолу да я гледам. А лариса, като е толкова висока, дали могат да се комбинират двете с помпонелата? Струва ми се, че ще си подхождат като цветове?
denitsavm

Re: Garden-to-be :)

Мнение от denitsavm »

Лойс, ето я Розомането при мен, нямам снимка на храст, защото беше малка още миналото лято, но си расте като ЧХ. Едногодишния и прираст беше към 70 см. миналото лято, ще я видим и тази година. :dovolen: Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”