Моята градина - КОЙ КОГО

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
dal

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от dal »

Поздравления мила 😍
От дюлата става чуден фокус, питай Белл, утре ще ти снимам нейната ❤️
Внимавай, идеята е по малко блъскне и повече лежане.
Новите площи предполагат обратното 😃
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Далче :tzeluvka:
То при Бел всичко е фокус. И аз с тая цел я засадих, не за компоти, ама засега не й се получава.
Не съм много по копането, но ти ме дръж под око, ако взема че залитна :lol:
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Сняг, не сняг, сърце не трае и днес открехнах мрежата и окастрих под сливата.
Първата стъпка по овладяване на новия терен де бъде оформянето на пространството около пейката. То е много важно, защото през лятото е най-прохладното място в двора и е много близо до масата под чардака. Пейката ще се премести с около метър към дънера и от там засега ще се минава към новото място. Няма да махам мрежата, докато не разчистим и не преместя всички растения пред нея, защото никой няма да си гледа в краката какво тъпче.
Скъсих чемшира, но ще го режа, нападнат е от оная гад и е доста пострадал. Може би има някакъв шанс, но не ми се води химическа война, а и мястото му не е там.
Най-вляво се вижда едно високо иглолистно, донесено от гората. И то май ще си замине, защото откъм сливата е съвсем изсъхнало.
Някакви идеи ? :gydigydi:

Изображение
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от calico »

Венче, ми тя мрежата може да ти потрябва за рози, от другата страна имам предвид, що да я махаш цялата. Ще направиш там една царствена арка между двата двора, а по мрежата отдето има слънце рози, от обратната страна - клематиси
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
wenche

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от wenche »

Да, да мрежата последна, пък да видим за какво ще потрябва, още нямам цялостна концепция. Само зная, че искам простор.
maiakt
Виенско кафе
Мнения: 489
Регистриран на: Яну 21, '15, 16:50
Местоположение: гр.София

Re: Моята градина - КОЙ КОГО

Мнение от maiakt »

Честито Венче! Сигурна съм,че ще стане прекрасно!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”