Градинките на" утринния покой"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2591
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 760 пъти
Получил благодарност: 744 пъти

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Lalel4e »

Хееей, привет! :tzvetentze:
Аз като не се вра навсякъде (още не мога да се ориентирам в недрата на този форум), чак сега разбирам подробностите. Усетих че се поизгуби, ама то и аз се губя и никна от дъжд на вятър, та.. както и да е, радвам се да те "видя" отново! :liubov:
Възстанови ли се напълно?
Градинката е толкова пищна и задушевна (поне там, където успях да надникна)! "Утринният покой" лъха отвсякъде :tzvetoman:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2353 пъти

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Мария Николова »

greeneyed написа: Юни 5, '19, 09:10 Ами Eden , дето наднича зад дигиталисите, Танюшка въобще не го отразява! ;) :dovolen:
Кате, във всяка градина Еден е дежурен, а в колко градини има такива прекрасни напръстници, :sheart: а?
Преди повече от петилетка, isa беше засяла и отгледала много много разсад и ме прати десетина корена и тогава цъфтя в двора ми. Знам как фотото все в дигиталиса гледаше - като омагьосано. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Tanet »

Shami , самозасяват се, градинката е влажна и явно това им понася. Давах на съседката , но не успя да ги завъди.

Лече, да оправям се, работя върху себе си и как да възприемам ситуациите без да се вживявам в тях. Ходя на йога-поне ми раздвижи гърба и кръста ме поотболя. Чета "Петте травми" и "Вашите слаби места" и честно има полза от четенето на такива книги. Бавно променям себе си , но най-важния принцип е "топлота и любов" първо към себе си после към всичко околно. Ще пиша вече по-често.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2591
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 760 пъти
Получил благодарност: 744 пъти

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Lalel4e »

Писах преди малко и след като писах, реших да разгледам темата от началото, че нещо ми се губи. :hmmm:
Първите снимки ми бяха познати - виждала съм ги и преди. След това - спомени йок :)
На 3-4 страница имаше само
*Изображение
*Изображение
*Изображение
и бях... :svekurva: :svekurva: :svekurva:
На 8-9 снимките се завърнаха и се зазяпах :potekoha:

Ми то.. какво да кажа?? Такова преобразяване! :shock:
И да казваш, че майка ти не е съгласна с твоите виждания при този резултат... :o
И ТМ е хептен за бой!! :svekurva:
Как няма да даде едно рамо??! Не едно, десет ако имах, и десетте бих дала за такава градина!

Не знам какво да кажа - аз не съм много по суперлативите. Гледах, четох, исках да цитирам едно, после друго, трето, накрая се отказах. На няколко места звучиш недоволна от резултата. Не знам - понякога нещата изглеждат доста различно на живо и на снимка, но на снимките изглеждат зашеметяващо! Такива мащабни промени! Като четох в началото разни обяснения, нищо не разбрах. Аза така на въображение не мога. Трябва да съм там, да гледам самото място. И нищо не си представих :lol: :lol: :lol:

Но снимките после... :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Трябва да си мноооого доволна от резултата - така мисля аз!

Ще ми се хората, които са физически близо до теб да споделят утринния покой! Това би донесло пълно удовлетворение от постиженията.
Малката принцеса на колко стана? Искам снимка на Цветето сред цветята :) ако не си против да се показва в нета.
И много, много снимки - по-често! Оставяй си 15 минути преди да се метнеш в колата! За съзерцание. И за снимане ;)
Аз като отида на вилата, въпреки че времето ми е крайно недостатъчно, първо обикалям спокойно наоколо ей така просто да погледам. Разглеждам дивите цветя (то сега само такива има там), бубите, гледките наоколо... Правя снимки, ако има някоя узряла черешка - хапвам..
И чак тогава се забивам в работа :)

Сърдечни поздрави от мен!
:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от clock »

Тане :gush: прекрасна градинка! Удивителни дигиталиси! :potekoha: Веднага ми се прииска да имам такива, но повече от всичко друго ми се прииска да си изпия кафето в тази пъстроцветна, топла, слънчева градинка :liubov:
Появявай се по- често. Наистина липсваш на форума. На мен ми липсваш. Не само с красивите си градинки, но и с мисленето и разсъжденията ти. Харесвам ги и ми е някак непълно като те няма :tzeluvka: :gush:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Tanet »

Клокче, заповядай на кафе и на гости.
Най-непоклатимата в дъжд и слънце роза Сали Холмс

Изображение
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5626
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1711 пъти
Получил благодарност: 1935 пъти

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Тутти »

Tanet, много интересна комбинация. Розите са се прегърнали. Какво става със Скарман хималая муск? Покрива ли онази стена за която беше поръчан?
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7285
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 737 пъти
Получил благодарност: 1307 пъти

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от ljuboznatelna »

Каква хубава мартеничка се е получила! :) А дигиталисите са... :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от Tanet »

С подръчни средства преди да зазимим къщата.

Изображение
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градинките на" утринния покой"

Мнение от dar »

Танет :gush: Много здрава и успешна година ти пожелавам :tzeluvka: Не виждам втората снимка! Венеца е много стилен!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”