Градината на Nadin

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

Гео, граф написа::o :o :o :shock: ... Надич, значи не са само уникални тайнствени сенколюбиви дребняци, а? Ревниво си крила до сега красивата си градина, в която има и рози 8-) . Човек никога не знае в този форум откъде ще изскочи изненадата. Искам още снимки :ieeee: :ieeemyzh: !!!
гео при мен розите са далечен фон. Никога няма да достигнат обемите и формите от по-топлите и слънчеви форумни градини. Да не говорим че всичките катерачи мръзнат всяка зима и цвят почти не виждам от тях и само се дразня. За туй и не ги снимам - за отмъщение. :D

А иначе слънце има но то е за ливадата , зеленчуковата градина и овошките. Цветята са последни.
Deleted User 1445

Re: Градината на Nadin

Мнение от Deleted User 1445 »

Наде, благодаря, помислих, че е някоя по-малка, но това розе ще иска място :nod:
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Градината на Nadin

Мнение от tanini77 »

Рози, не рози....сенчестите са върха :daaa: :tzvetentze:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Аватар
mugofrodo8
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1309
Регистриран на: Ное 26, '13, 22:45
Местоположение: Варна

Re: Градината на Nadin

Мнение от mugofrodo8 »

Стеахотни алпинеуми С собствен чар и усещане за естествена среда браво ! :dovolen:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 186 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: Градината на Nadin

Мнение от Ема »

Много е хубаво, зелено и свежо при теб, Надин!
Много, много ми харесва :liubov:
Странно, че досега не съм се разписала в темата ти.
Deleted User 5091

Re: Градината на Nadin

Мнение от Deleted User 5091 »

Една от любимите ми градини :liubov: с много интересни цветя и прекрасно съчетани :tzvetentze:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градината на Nadin

Мнение от hosta127 »

Надин, не бях влизала в градината ти , но сега така се разхладих и освежих, толкова е естественно и красиво при тебе, свежо и приятно .... сигуно не е такава жега както при нас , :gush:
Много е хубаво при тебе, Наде :liubov:
wenche

Re: Градината на Nadin

Мнение от wenche »

Хм, скрита лимонка е Надин, баламосва ни, че уж само миниатюри :tzeluvka: , сега ще искаме още панорами.
А за розите - аз ако имах такива, щях да ви проглуша ушите, а Надинката им отмъщава с пренебрежение :svekurva:
Искаме още, искаме още ....
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Градината на Nadin

Мнение от nadin »

ох нямам никакви снимки . Първо на море , после една седмица с ангина, а сега зелената морава ( която не е много зелена защото не се полива ) е заета с палатки. Децата 6 броя сега спят навън на палатки, защото не знам защо.
Така че от панорамните сними нищо няма да излезе. Розите естествено сега не цъфтят щото им е жега и щото са капризни. Другото е само на листа и тука там някоя кампанула нацъфтяла. На дара и дължа голямо благодаря за кампанулата от миналата година - много готина. Ще се опитам да снимам нещо този уикенд ама не очаквайте красоти.
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градината на Nadin

Мнение от hosta127 »

nadin написа:Изображение
то красотата е в градината ти , НАДИН, НЕ МОЖЕШ Я ИЗТРИ :tzvetentze: Толкова свежест и зеленина .. :tzeluvka: а това синичкото какво е ,Надин ? Ако се хваща от семенце ще ми събереш ли малко като идваш насам ? Вчера пак се срещнахме сйс сестра ти в магазина, купи храна за котетата, и тя като мене ги храни ,милата ,каза че на есен си тука ,много ще серадвам дасе видим, живот и здраве ...чакам те с нетърпение :daaa: :gush: :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”