Градината на Цветина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Цветина

Мнение от calico »

прекрасна градина, Емили, даааа... :daaa:
а ето го и началото

сега, като е толкова ледено навън, а печката бумти и съм сложила да готвя кисело зеле, та ухае и на него у дома, просто зимна идилия, се разхождам из нашите албуми. Градината на Цветина ми е някак много любима, следя я отдавна. сега отивам и при теб :liubov:

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градината на Цветина

Мнение от dar »

Цветина, уют, топлина и вкус! Чудесна градина. Ей, така един ден искам са поседна на пейчицата, която видях на снимките. Да не откъсвам очи от тази красота! Цвети, светло зеленото ниско растение, което е като бордюр до тревата на втората снимка, от тези които Калико е постнала кое е? Изчетох, темата и мисля, че си отговаряла и май го има при Миша, но ако не те затруднявам, напиши го. Захвана ли ниския син делфиниум? Искам нещо синьо до розите и си поръчах лавандула, та се чудя дали да не го заменя с вероника или ... Сподели, моля те как се развива при теб делфиниума. И чакаме още снимки :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от Оля »

Градината на Цветина и на мен ми е слабост. Надявам се да си пълни темичката с красота през идващия сезон, за да можем и ние да и се радваме :tzvetentze:
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от tsvetina »

Лелеее, откога сте писали тук, пък аз въобще не съм видяла :tzvetentze: :liubov: :gush:
Дар, ниското светлозелено растение е алхемила молис. Нисичкият делфиниум до миналата година си цъфтеше, още не се е показал. Лавандулата е идеалната компания на розите, но.....накъде без вероника :angelche: Ако нямаш - пиши наесен за семенца да ти пратя. Обичам сините цветя в градината и затова съм пристрастна :tzvetentze:

Мъглива пролет от днес :dovolen:

Изображение


Изображение


Изображение

Тревата на места е оплешивяла. Мисля, че магистралите на слепите кучета са отчасти виновни, но може и от корените на дърветата....Ще подсявам, но мъничко да се постопли.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината на Цветина

Мнение от calico »

аууу, каква магична снимка

Изображение

Цветина, не зачезвай така, че много обичаме твоята градина :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1600
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 21 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от tsvetina »

Толкова ми е тежко днес, че.....искам да споделя с вас. Днес умря нашият Мишо, убиха го двете кучета на новите ни съседи......
Мишето всъщност си е Миша /котка/, но :cry: .....дълга история :snif: , десетгодишна. Започнахме да се грижим за него от 10-дневно коте, тогава някой открадна пък майка му.....и го хранехме с пипетка, беше сляпо още. Толкова кротко животинче, спокойно, дворно коте си беше, но за десет години ....човек се привързва много. И хем ми е мъчно, хем ме е яд.... :cry: :cry: :cry:


Изображение



Изображение
Пък гости ще посрещам довечера, имам имен ден :cry: Чак не знам каква компания ще бъда.....
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от Еличка »

Така се зарадвах, че е светнала градинката ти... :cry: Не мога да те утеша, горкото животинче!
На днешния ти празник ти пожелавам в най-скоро време да се намери нова душичка, която да запълни празнината и болката ви!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градината на Цветина

Мнение от dar »

Цвети, много тъжно..... :cry: :cry: :cry: И аз надникнах тук да видя някоя нова красота и като мернах сълзите се натъжих, милото животинче.Прегръщам те :gush:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от Emilly1212 »

И аз обичам да светва темата ти, Цвети! Но този път, поводът е тъжен... :cry: Съжалявам много за загубата на прекрасното коте...Човек много се привързва към животинките, изживяла съм го и аз и знам как се чувстваш! Прегръщам те! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2482
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 982 пъти

Re: Градината на Цветина

Мнение от gevkati »

Ужасно е да загубиш любимец! Който не го преживял, не познава тази болка!
С теб сме
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”