Двор за розови храсти и сладко от смокини

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Роза1924 »

Вие гледайте розите и арките, а аз виждам хубавата дълга маса и си спомням хубавата компания предното лято там, мъфинте и лимонадата на Краси, Мария със специалните подаръци за всеки....Хубаво беше, наистина :dovolen:
Мария като идва следващия път във Варна, да бие камбаната по-отрано, че да се видим повечко хора - Краси, ти отговаряш :svekurva: !!!
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от краси кубарелова »

И между розите и смокиновите дървета има тук- таме и по нещо за ядене. В случая: Изображение
Тази година имах точно толкова домата, колкото са тиквите, от тридесет засадени корена :lol: :lol: :lol: И както всяка година- успешна реколта от магданоз. Догодина, триста корена домати, за да направя поне два пъти салата :lol: :lol: :lol: :lol:
Светът е пълен с непознати хора...
Deleted User 2919

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Deleted User 2919 »

:dovolen: Ето виж, се разходих виртуално на гости при Краси. Сега остана да ми подскажеш, Краси, в коя книжарница да закупя всички ти книги наведнъж и да ти дам за автографа ти с пожелание. Аз обичам смокини , много ги обичам.. :tzvetentze:
Deleted User 2919

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Deleted User 2919 »

краси кубарелова написа:Тази печка ми е домашното за лятото. Ще стане голяма красавица след реставрацията :stiskam: Изображение
Печката ти е супер..Покажи я след реставрацията, миниак съм на антиквариатите.. :ieeemyzh:
Deleted User 2919

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Deleted User 2919 »

краси кубарелова написа:И любимата Изображение Mini Eden
Чудесна е..Ще ми резнеш от нея и от знаменитата Пашмина..Като се сдобия с див бадем (степной бобовник) http://www.gardenia.ru/pages/mindal001.htm" onclick="window.open(this.href);return false; https://en.wikipedia.org/wiki/Prunus_tenella" onclick="window.open(this.href);return false; на теб дам или резник или издънката от него, или ще поръча и за теб заедно с моя.В момента го търся "усиленно"..Един московчанин обеща ми , че ще донесе него и още нещичко от Москва, даже поиска от кой разсадник, но в последната минута каза, че няма да го пуснат през границата с тях, а няма време да получи бележката от контролната служба..
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Анемоне »

Краси и ние с доматите сме така,не мога да им угодя.Даже си мисля ,че след 6 години експеримент с неуспешен резултат,спирам да се инатя и ще си гледам цветя които да разменям с местните за домати :)
Печката,снимките с тиквите подсказват ,че си артист :dovolen:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Noel »

Амааа мноооого хубави тикви,бре :D
И как са подредени красавиците,като за дефиле :nod:
Я ги зарежи тези домати,направо се договаряй отсега-тикви за салати :idea1:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 460 пъти
Получил благодарност: 875 пъти

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от greeneyed »

Анемоне написа:Краси и ние с доматите сме така,не мога да им угодя.Даже си мисля ,че след 6 години експеримент с неуспешен резултат,спирам да се инатя и ще си гледам цветя които да разменям с местните за домати :)
И ММ тази година нямаше успех с доматите, но вече не ми се приказва за времето- същински англичани станахме с това време! :lol: Обаче, Анемоне, нищо общо нямат зеленчуците от собствената градина на вкус с тези , купени от пазара. Така, че не се отказвайте; може би трябва съвсем малко още и ще се получи! :angel2:

А тикви тази година има - и са едри; не съм приготвяла още нищо от тях, има плодове, грозде. Ама само Краси ги е снимала, ние без снимките, дали ще ни повярват? 8-)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от Албена »

Много хубави тикви ,Краси! Какви фенери ще станат от тях... :hihihi: А от магданоза - табуле :mrgreen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Двор за розови храсти и сладко от смокини

Мнение от calico »

Краси, как така ще се отказваш от доматите? :svekurva: не давам! Няма начин да не станат, ще ти пратя разсад догодина.
:hmmm: розата е.... :potekoha: но не ми прилича на Мини Едена
Браво за тиквите, печена с канела и захар..... ммммм :potekoha:

Тити имаше страхотна рецепта за магданозени кюфтета
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”