Градинката на Миша

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 350 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от Di_Va »

Миша, чудесна градина, но това всички го видяхме в снимките ти, и аз ти свалям шапка за всичката тази красота!
Миша написа: Своевременно аз мога да изнасям лекции как НЕ се работи,за това много ме бива :lol:
Ей този ред, обаче, много ме развълнува, защото не вярвам, че без да се работи и то здраво е възможно да се получи хубава градина. но сигурно си има и по-щадящи начини, дето все ми убягват, така че, ако разкриеш тайната как НЕ се работи и после резултатът е такъв - давай!!! - всички ще слушаме с внимание :D !
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Градинката на Миша

Мнение от rumivarna »

Е, най-после компютъра се смили над мен и ми отвори снимките от вълшебната градина на Миша :D Два дни ми се опъва, но най-накрая ме пусна да вляза и аз вътре! :ieeee: До сега само четох вашите възклицания, а сега и ВИЖДАМ :ieeee: :ieeee: Няма да повтарям казаното от всички до тук. Само ще се присъединя към всеобщото мнение - Мише, ти си феята на цветята и уюта в градината!!!Стила на градината ти е в пълен унисон с всичко около нея! И е близка, отпускаща и сгряваща сърцето :daaa: Предпочитам точно този тип нашенски дворчета, без натруфената стерилност на модерните дворове :daaa: :daaa: :daaa:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
iana_hk
Кафевар/ка/
Мнения: 924
Регистриран на: Авг 26, '10, 22:00
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 51 пъти

Re: Градинката на Миша

Мнение от iana_hk »

Мише, имаш прекрасна градинка, а да не говорим за прозореца с бегониите, кампанулата и руселията :ieeee:
Как само се размечтах :ieeemyzh:
"Ако искате да живеете дълго, започнете да живеете с кеф!"
д-р Мишел Саймс
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17034
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Миша

Мнение от Миша »

Di_Va написа:
Миша написа: Своевременно аз мога да изнасям лекции как НЕ се работи,за това много ме бива :lol:
Ей този ред, обаче, много ме развълнува, защото не вярвам, че без да се работи и то здраво е възможно да се получи хубава градина. но сигурно си има и по-щадящи начини, дето все ми убягват, така че, ако разкриеш тайната как НЕ се работи и после резултатът е такъв - давай!!! - всички ще слушаме с внимание :D !
Обещавам,ще ръся акъл :angelche: ,цяла зима :mrgreen: ,сега мъничко ще почакате,че времето ми все още е ограничено,а си има доста неща за казване.

Обаче не мога да подмина студената красота на днешната сутрин,градинката ми ,вледенена от целувката на Снежната кралица.


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Градинката на Миша

Мнение от rumivarna »

Като захаросана украса за торта!Наистина във всеки сезон има красота! Само трябва да имаш очи за нея :P Мишката е от тези хора :tzeluvka:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Градинката на Миша

Мнение от joannka »

rumivarna написа:Като захаросана украса за торта!Наистина във всеки сезон има красота! Само трябва да имаш очи за нея :P Мишката е от тези хора :tzeluvka:
.........и е супер фотограф!!! :nod: :daaa: :liubov:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
mama_li

Re: Градинката на Миша

Мнение от mama_li »

Ако вярно си спомням, имаше една прекрасна снимка на червена роза покрита със сняг.
Мише, определено имаш усет да хванеш и покажеш нещата в точния момент! :daaa: :sclap:
dal

Re: Градинката на Миша

Мнение от dal »

Мише , респект -най вече за полетата , защото знам какво е като трепане и слугуване
градинката ти носи весел шарен леко романтичен и разбърничкан артистичен дух , който на теб някак ти прилага , щото си светулка -човек
Честно казано , аз съм напълно неспособна да сътворя и изтърпя и завъдя такава градина -за добро или лошо това важи и за сандъците по прозорците ти , те са наистина произведение на изкуството-велики!
За сандъците по прозорците -шапки долу и много радост да ти носят цветленцата , и настроение
Дъгата и щръкчето и полето - :liubov2: :ieeee:
Аватар
desitata
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1004
Регистриран на: Сеп 15, '10, 22:41
Местоположение: София

Re: Градинката на Миша

Мнение от desitata »

Мише,падна ми шапката иначе бих я свалила за теб :liubov: -страхотна,естествена и пъстра градинка и подредени по конец полета/малии колко работа е това/.Записвам се отсега за когато трябва за "ръкавиченото парти" ,ръкавици ще си донеса /имам цял чувал/. :tzvetentze:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8217
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Градинката на Миша

Мнение от дара »

Mиша,толкова хубава,пъстра ,пълна с цветове и много любов градина :o Благородно ти завиждам/и не толкова благородно :mrgreen: /
А снимките...удоволствие е да ги разглеждаш :tzvetentze:
За полетата - много труд и пак труд,за да са така подредени и отгледани :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”