каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Еййй, не съм влизала тук отдавна.
Мариана, калината е от някаква май полска поръчка преди 7-8 години, името не помня.

за протокола - при мен нищо особено. Сенки и малка горичка за прохлада, тук там някой цвят.

опитах да кача снимки, ама не става, на 2% спира и не ще
или нета нещо, не знам, друг път

Изображение

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Еличка »

:liubov:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от clock »

Калико, наскоро оцених сянката на орехите :nod: В жегите тя е истински благодат. Мисля, че и на растенията под нея им е добре. Свежест, зеленина и прохлада е в твоята градина. Аз ако можех цяло лято нямаше да мръдна от там :angelche:
kkk
Кафе с мляко
Мнения: 289
Регистриран на: Мар 18, '13, 21:32
Местоположение: с.Равадиново
Получил благодарност: 3 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от kkk »

доста сенчесто и прохладно изглежда двора според снимките...
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5595
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1670 пъти
Получил благодарност: 1837 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Тутти »

В тази любима градина има зелена светлина под орехите. Слънцето преминава през листата на орехите и всичко се обагря в зелено. Благодат в горещините. Така calico по цял ден може да си обикаля и да си обгрижва растенията, независимо от жаркото слънце в обедните часове. А уж под орех не виреело нищо. Явно някъде вирее всичко.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Здравейте мили другарчета, момичета и момчета :ieeee:

Нямаше ме тук доста време, и чувствам че трябва да кажа няколко думи по този повод.
Дълго е за обяснение, но общо взето се случиха някои неща, които изместиха интересите и вниманието ми рязко в друга посока. И зарязах временно цветарството, и форума също. Пишех (и това мина) в разни групи във ФБ по неща, които ме вълнуваха, предимно езотерика. Така става понякога, нещата си искат натрупване, следват импулса си. Тези неща ми се случиха през март-април, и им трябваше време да се наместят. Цветята, розите, и всичко свързано с тях, останаха на доста заден план.
Физически вече съм добре, благодаря :D , нещата са от енергийно естество. :angelche: Градината оцеля, зле, но оцеля в това тежко лято. Само поливах, и то колкото да не умрат нещата. Междувременно се наложи спешно да копаем един канал покрай розите до басейна, и някои от тях извадих, други дадоха фира затрупани с пръст, ама това ще го мисля напролет, че и трева няма там, и трябва да се сее. Сега чистя орехови листа, по 2-3 чувала на ден, а още и половината не са паднали.

Не мога да кажа повече по този въпрос, така че отново здравейте :tzvetentze:
.... и отивам да чета темата за Рожденния ден и да се записвам.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от libra »

Радвам се ,че си добре ,каквото и да се е случило.Надявам се да се видим . :stiskam:
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от libra »

Радвам се ,че си добре ,каквото и да се е случило.Надявам се да се видим . :stiskam:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1989 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Emilly1212 »

Много ми липсваше! Все се надявах да се появиш Ани, и сега съм щастлива, че си тук. :liubov: Радвам се, че си добре! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7656
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 1209 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от pepelqshka71 »

Добре си си дошла Ани. От мен имаш голямо гуш :gush: :gush: :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”