Предложение

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
sasha

Предложение

Мнение от sasha »

Мили ми цветари, прекрасни снимки на цветята си показвате, но аз искам да ви предложа да направим тема със снимки на градините ни - как изглеждат отдалече. Нали сте съгласни, че когато влезнете в един двор, първото ви впечатление е общо от него и после са детайлите. Нека видим общото впечатление. Ако ви хареса тази идея, можем да я именуваме някакси. :tzvetentze:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от lila »

Саша, чудесно предложение :nod: и ако може да дадете снимки за форумната галерия, ще е велико :tzeluvka: :tzvetentze:
denitsavm

Re: Предложение

Мнение от denitsavm »

Саше имаме си такава тема http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 32#p113332" onclick="window.open(this.href);return false; , но по някое време обсъдихме, че всъщност нащите градини все още не са за показване :oops: ... Та аз предложих този раздел - да си пиша за оформянето и разхубавяването на моите градини, за да ми давате съвети не в общите теми и за да си обсъждам личните домашни цветя в лична тема. Това добре, но откак е открит раздела не мога да сбера снимките от полуработещите компютри, а и фотоапарата не работи много.... и всичко това заради мъника, който се е метнал на баща си и поправя всичко :lol:

А твоята градина наистина е прекрасна :nod: , не че няма какво да се прави и там сигурно, но трудното начало е поставено :nod:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31651
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2242 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

Саша, с огромно удоволствие си изпих кафето в твоята разкошна гродина! :ieeemyzh: Благодаря ти! :tzvetentze: И хубав ден! :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Чудесна идея Саша, и аз винаги съм искала по-панорамни снимки на градината, даже някъде писах за това и тогава Дал рече че това било трудно и висш пилотаж.
Вярно е че е така, и може би е вярно и това което Деница казва че още не са за показване, в смисъл че не приличат на 30 годишните световни градини които запяме в захлас.
Но все пак определено има какво да се види от градинарите тук: твоята градина, градината на Любознателна, градината на Иса, на Дал градината, на Блу, и още други....
има и малки кътчета от градини които са завършени или да кажем почти готови за панорамни снимки, аз имам такъв участък.

Мисля че дори и част от градина да се покаже като визия и панорама, е добра идея. Аз винаги при разглеждане на албуми някак си прескачам макроснимсите на отделните цветя и гледам повече снимки с общ изглед. Това не значи че не харесвам и не оценям едничната красота и уникалност на някое цвете, не.
Просто чувството което ми навява панорамния изглед на градина за мен е върховно. Може би щото така се потапям в атмосферата там, представям си как се разхождам (или как сядам с кафе и цигара до някое храстче :lol: )...

Поддържам идеята ти и може би е добре тази тема да се кръсти нещо като "панорамни гледки от наши градини", или "поглед отдалеч" или нещо подобно и в нея да има само такива снимки.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
sasha

Re: Предложение

Мнение от sasha »

Благодаря за подкрепата, може бие време да помислим за заглавие на темата :tzvetentze:
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Предложение

Мнение от Blue sky »

който превари със снимките, той измисля заглавието :mrgreen:
аз "градина" нямам, вие знаете, при мен са само цветя на две дълги скучни ленти, мога да снимам само макро цветя и цветови съчетания :nod:
He who plants a garden, plants happiness
sasha

Re: Предложение

Мнение от sasha »

Панорамни гледки от нашите градини - Blue sky
Поглед отдалеч - Blue sky
Нашите градини отдалеч - Саша
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от lila »

Предлагам: Панорама на нашите градини :lol:
Обещавам скоро да не спамя - много се радвам, че тази идея ще има реализация :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

lila написа:Предлагам: Панорама на нашите градини :lol:
Обещавам скоро да не спамя - много се радвам, че тази идея ще има реализация :tzvetentze:
:daaa: тъкмо си мислех точно това да предложа. Според мен е идеално и казва всичко

може и Равик да премести темата в Градини и дизайн, ако се прецени че там по-лесно ще се намира, и хем да е заедно с "Нашите градини"

Блу, не си права с твоите "лехи". Ти имаш градина, дори и да е малка е градинка и мнооого далеч от леха. :tzvetentze:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”