Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Моите млади приятели съседи Сашко и Анелия станаха дядо и баба! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Пуша на терасата предиобед и виждам на терасата през един апартамент Ани метнала килимче на парапета. Видя ме, заподскача и започна с жестове да ми казва. Люлее бебе. Внучето се е родило!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Показвам среден пръст. И тя показва и го сочи с другия показалец. Имат си момченце!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Разбрахме се безпогрешно. :ieeee: :ieeee: :ieeee: След 10 мин. на вратата се звъни, а аз вече съм готова с една жълтичка, колкото 2 стотинки, но тънка като фолио от кофичка кисело мляко. Разцелувахме се и си разменихме кутия сладолед и двустотинковата жълтичка.
Не съм сигурна, че Сашо знаеше по земята ли, по облаците ли ходи.
Побързах да запиша на стенния календар, че догодина ще празнуваме първия Рожден ден на Сашко ІІ. :D Като прехварля всички записки на новия календар, важните дати ще ги виждам предварително. Не подир дъжд качулка. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7650
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2111 пъти
Получил благодарност: 1188 пъти

Re: Новият терен

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, жив и здрав да е малкия Сашко ІІ. Щастлив, обичан, успешен и късметлия :tzeluvka: . ПоздравИ щастливите баба и дядо :gush:
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Утре ще им предам поздравите, Вили.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Вили, отнесох се и забравих да ти кажа, че поздравите за Сашко ІІ са предадени на младия дядо Сашко І. :dovolen: :ieeee: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7650
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2111 пъти
Получил благодарност: 1188 пъти

Re: Новият терен

Мнение от pepelqshka71 »

Мери :sheart: :sheart: :sheart:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3446
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 196 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Новият терен

Мнение от polyabs »

Видя ме, заподскача и започна с жестове да ми казва. Люлее бебе. Внучето се е родило!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Показвам среден пръст. И тя показва и го сочи с другия показалец. Имат си момченце!!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Разбрахме се безпогрешно. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
:liubov: :lol: Мерко защо няма тук вариант да се харесват мнения и постове като във фейса. Със сигурност би събрала най много почитатели, твоите истории са винаги забавни и с настроение! :gush:
Да е жив и здрав малкия Сашко и бабите около него които му се радват! :ieeemyzh:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Първата коледна картичка в живота на Сашко ІІ е готова до картичката за баба и дядо. :sheart: :ieeee: :sheart: Само чака да им дойде времето. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
радост-31
Виенско кафе
Мнения: 367
Регистриран на: Мар 10, '16, 08:26
Местоположение: Трилистник, Пловдив
Дал благодарност: 119 пъти
Получил благодарност: 347 пъти

Re: Новият терен

Мнение от радост-31 »

Мери , честито Рождество !
Бъди солта и пипера на живота - без тях не ни е вкусно .
Бъди и шоколад - подслаждай ни !
Бъди кафе - събуждай ни !
Бъди щастлива !
Прегръщам те , цветче с голямо сърчице !
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти много, че си се сетила за мен с такива хубави пожелания, Радост! :gush: :tzeluvka: :liubov:
Запази правника в сърцето си и много хубавини за теб да има през тази година! :ieeee: :ieeemyzh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2198 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

На Сашко ІІ баба му и дядо му ме поканиха на Бъдни вечер заедно да хапнем и пийнем. По чехли минах от моята врата до тяхната врата :hihihi: с торбата от моето хапване и пийване.
За пръв път видях снимки на налкия Сашко. Оказа се, че младата майка не иска да му казват Сашко, а Алек. И аз вече ще му казвам Алек - желанието на мама е закон за всички! :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”