Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2770
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Новият терен

Мнение от vladislava78 »

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Влади, благодаря ти!!! :sbear: :ssvirka: :ieeee:
Веднага записах точното име на ХН с датата, когато си го открила. :angelche: :ieeee: :angelche: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Ах, какъв прекрасен ден!! :ssun: :sdance: Първа пролет! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Ех, ако и аз можех да съм в първа младост, а то язък за деня-първа пролет! :eeeh: Почистих І полянка ириси. На 1/2 час наведена, по един час почивка. Сядането на пластмасовата табуретка не може да се сравни със стола с облегалка в къщи. :daaa:
Утре е реда на ІІ полянка ириси.
Нека утре да е Втора пролет! :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Препълнения още вчера контейнер си е все така препълнен. Също и околните по улицата. Каквото можех да напълня с отпадъка от ирисите седи препълнено.
И моята издръжливост се препълни. :twisted:
Сезам, искам си издръжливостта от преди 10-15 години! :svekurva:
Сезам не гъква... :snif:
Значи трябва да измисля някакво приспособление да си върша работата, без да се навеждам, но какво да е...
Нещо като левитация! :snurd: :ieeee: :ieeee:
Вися по корем на 50 см. над земята и пълня кофата с отпадък. :hihihi: Обръщам се по гръб, изпушвам цигарка, обръщам се пак по корем и продължавам.
Но ще ми трябва много яка левитация - да издържи 70 кила! :srofl:
Може две стойки и вързано на тях въже. По въжето на 50 см. над земята се движи хоризонтална дъска, на която съм по корем. Изчиствам от едната стойка до другата, местя ги и минавам в обратна посока.
Така мога не 2-3 часа, а 10 часа да изкарам! :daaa:
:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1315
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 195 пъти
Получил благодарност: 93 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Донка Тодорова »

Новаторка си ти , Миме :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Донка Тодорова написа: Фев 17, '19, 18:35 Новаторка си ти , Миме :tzvetentze:
Хахахахаха! :srofl:
Зор, Доче, зор! :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8502
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 847 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Shami »

Мериииии, :lol: :lol: :lol: ,така се посмях,това със навеждането и при мен е проблем,няма изправяне после,ходя като прегърбена камила,затова се движа със табуретката вече,може да е смешно отстрани,но като види човек дебелия край, измисля какви ли не начини за да свърши нещо.Иначе никакво навеждане,стоя като мумия и само приклякам балетно. :angel2:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Новият терен

Мнение от lenuza73 »

:lol: :lol: Мерко вземай шезлонга ,лягаш по гръб 10 мин...надигаш се ,пълниш кофата и пак легнеш...после ставаш,цигарка и така... като се замисля кой ни аджеба гони да садим китки ,като ще се хецваме и измаряме после :hmmmmmm: аз днес се разчекнах до краен предел,едва се прибрах ,а уж приготвих столче за кратка почивка,но уви,чак сега сядам :angelche:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Новият терен

Мнение от Ава_и_мама »

:daaa: Мерка, и аз като Шами присядам, само, че аз използвам малко столче, по-точно столчета. Навсякъде из градината са. Само гледам да ги поставям на сянка, за да не ги пече по цял ден слънцето. При дъжд си ги пребирам. Казвам им градински столчета. Сядам и си работя, , стана , седна и столчето е на една ръка разстояние. Не ми е удобно да съм клекнала или надупена. То да е за половин час човек да се измъчи, ами то по цял ден и на градина от 1.5 дка...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

А само да знаете, момичета, старите ми минзухарчета в божурената полянка как ми се молят да им направя фотосесия. Новите, които есента насадих, едва показали връхчето на цвета, си шушнат едно на друго
- Защо да й цъфтим, като няма да дочакаме фотосесия! :twisted: Колкото пъти на ден да я видим, все продължението на гърба й е обърнато към нас... :snif:
Най-бързото, с половинка цветче показано, изви гласче:
- Братчета! Пчеличка! Пчеличкааааа! :ieeee: :ieeee: :ieeee: За пчеличката да цъфтим! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Не за ... някакво си продължение на гръб! Цъфтете да цъфтим, минзухарчета братчета - белички, лилваки, жълтички :ssun: :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”