Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2192 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Сутринта минавам край една пейка с двама непознати мои връстници и чувам единият се хвали с внучката си на другия:
-Тя много се учи! Иска да стане електроинженер на самолети.
Сега, като чета упътването, :o :o :o аз пък трябва да стана инженер по Канон и свързването му с компютър. :swhew: :swhew: :swhew:
Бунак човек - жив дявол. :stongue:
Сега ще взема картата памет от новия Канон и ще я сложа в стария, :swink: :srofl: който на времето ми го "инсталираха" в компа.
Трябва да намеря кой ще ми "инсталира" новия.
А, и да успокоя публиката. Пробвах да включа фотото с капачката. Дисплеят е черен. Няма опасност да направя снимка със забравена капачка на обектива. ;)

Да, ама не...
Старият Канон се оплаква, че снимките са твърде големи и нищо не става. :ufff:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7646
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2107 пъти
Получил благодарност: 1181 пъти

Re: Новият терен

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, честита нова придобивка. Да радва теб и нас с много яки снимки на прелестите в твоята градина. Би трябвало компа автоматично да го разпознае. Моя го включих, отидох на икона "компютър" и фотото се появи като икона Canon. Пробвай :stiskam:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2192 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

pepelqshka71 написа: Май 2, '18, 17:55 Мери, честита нова придобивка. Да радва теб и нас с много яки снимки на прелестите в твоята градина. Би трябвало компа автоматично да го разпознае. Моя го включих, отидох на икона "компютър" и фотото се появи като икона Canon. Пробвай :stiskam:
Вили, благодаря ти, мила! :sbear: Звъних на НикиІІ и той ми обясни, че упътването е за писане върху снимките направо във фотоапарата. Каза ми - както ти казваш - направо да го свържа с кабелчето. И... работата заспа на 3 без коз. :lol: :daaa: :ieeee: (Аз не зная имената на всички карти, но поговорката я зная. :lol: )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Новият терен

Мнение от Виола »

Охо, честита нова придобивка! Много и дълго да те радва, Мимка. :tzeluvka:
maleas
Баш кафе майстор
Мнения: 2511
Регистриран на: Апр 30, '15, 18:56
Местоположение: Skopie
Дал благодарност: 33 пъти
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Новият терен

Мнение от maleas »

Честито и от мен
и не се преуморявай с обектива

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 213 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Новият терен

Мнение от mileni »

Честито Мария!
Да ни засипеш,с много снимки :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2192 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ви, Виолка, :gush: Албенче, :gush: Милени! :gush:
Днес успешно затвърдих откриването на топлата вода. :lol: :lol: :lol:
И дойде ред да отпразнувам голямото събитие с любимите ми печурки с масло. (И гъбките са от Ст. З. - малки, като за ценители. ;) )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31644
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 967 пъти
Получил благодарност: 2192 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Цял ден бях на тръни да не завали градушка.
Заваляла. Не в града, а на къра. Цялата ябълкова градина на НикиІІ е помляна - листа няма. Всичкият завръз е на земята...
Плакахме и аз , и той...
Най-страшното е, че седиш, гледаш и нищо, нищо не можеш да направиш. Радостта от нацъфтелите ябълки, целия труд, пот, кал, всичките надежди за минути са помлени на земята... Градушката се стопява, а умът още не може да възприеме случилото се. Не някъде из горите и баирите, не някой непознат, а тук и теб градушката е ударила и помляла душата ти...
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Новият терен

Мнение от libra »

Eх,Мерко ,никакъв късмет не сте имали,жалко! :sbear:
Тъкмо прочетох за това,но реших че няма за каквода те питам ,след като си пишеш спокойно във форума.
Жалко!Застраховки правите ли и има ли смисъл?
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Новият терен

Мнение от Noel »

Боже,Мери :gush:
Как се преживява това...и какво може да се напише в подкрепа.Така сме уязвими,малки,безпомощни в такива моменти.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”