Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Либре, ти пък защо се водиш по акъла на Пепеляшка? Да се правиш сякаш за пръв път получаваш новозагорчета?
Засрами се, обидно ми е!
Не ме карай да извадя адреса ти от архивите и го забравя. А, и да ти пратя разноските, които досега си плащала за пратки за мен - това ли ти е зора?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

miltonia написа: Мар 14, '18, 19:55 Оох, и аз се довлякох до фотьойла, мога само с мишката да мърдам. :| Но пък цял следобед се усмихвам блажено. :nod: |
Набучках всичко, дадох по малко на три комшийки и даже полях калта, в която ги садих. :twisted:
Мери, да можех, бих ти пратила един сладоледен айсберг! :tzeluvka: :sbow:
Твоята радост и моята радост, miltonia! :ieeee: :ieeee: :ieeee: И ще помня за сладоледения айсберг! :potekoha: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Shami »

Ето ме и мен ,ама вие сте много бързи и експедетивни.При мен нещата стават бавно,да не кажа влачат се като черво :lol:
Първо трябваше да обходя всички болни по домова книга ,да разнеса вечерята ,после да нахраня и племето вкъщи и още не съм отворила кашона. :oops: Детето се прибрало с температура,а пък мен днес ме заболя гърло и уши.Обаче на връщане от еконта минах прес кауфланд и през няколкото близки цветарници,такива огромни теменужки видях и не си взех,сега от яд ще ги сънувам сигурно,видях и във фантастико камелия,лавандула са напускали и още неща,а аз напук на всичко помъкнах голяма кутия сладолед.За първи път при болно гърло си хапнах чаша сладолед.Е верно,че го поизчаках да поомекне малко,но гърлото като че спря да ме боли,даже хремата спря.
Не мога да кажа ,че ми е минало,но има разлика от одеве,обаче сладоледа свърши :lol: и ще трябва отново да се минава на чай.
Отивам да отварям кашона. :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Shami »

Отворих кашона :shock: ,пълен е до дупка. :lol:
Разпознах теменужката много е хубава и нещо с жълт цвят вероятно е традесканцията :stiskam: .
Сигурно останалото е ирис.Добре де,а в другия плик мускарите ли са. :hmmm: Те не са ли малки луковички.
Мери,да не си слагала и нещо друго. :hmmm: То аз всичко ще посадя,обаче много не е ясно в какъв ред :lol: и ще си бучкам,бучкам. :lol:
Много голяма радост ми достави Мерко,щастлива съм.Благодаря ти. :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Едната ръка не знае какво дава другата ръка, Шами. Но и не само това, просто бях изключила вчера какво съм слагала. Ето виж и снимки съм показвала. viewtopic.php?f=49&t=1888&start=720
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Shami »

Гледах снимките отново :shock: и отново :shock: :lol: и мисля.че при мен има от всичко. :stiskam:
Затрудних се,защото досега съм засаждала само теменужки и мускари,а от другите и понятие нямам как изглеждат,
но ето сега ще се науча. :daaa:
Нямам търпение да стане утре,да се развихрям и аз в градината. :D
Огромно благодаря за доставената радост. :tzeluvka:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1879 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Новият терен

Мнение от pepelqshka71 »

Мерко, за теб моя фурийке :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Изображение

Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Ох, мале, Вилиии! :potekoha: :potekoha: :potekoha: Такава многотия даже на мен ми иде нанагорно... :swhew:
Днес е клематисовден.
За 2-3 часа ги преполових, но защото започнах с лесните. ;) След паузата продължавам с повишената трудност. :nod:
А за утре ще оставя оставя само един - монтаната.
Миналата година й направих подмладяване, че беше озаптила много място. След няколко опита, разбрах, че е невъзможно да сваля от мрежата цялата джунгла. Сега вече тя е изсъхнала, крехка, ще се чупи и ще е възможно. ;) :ieeee: :ieeee: Такъв трошляк има да се ръси отгоре ми, че ще трябва да си сложа очилата за подводно плуване. :lol:
В 8 кл. имах. :daaa: И правех нещо, което и с голямо въображение не може да се нарече истинско плуване. :sgiggle: Със задържане на дишането и хаотично размахване на ръце и крака, можех, без да опирам дъното (плитко, естествено!) да измина почти цяяял метър!!! :shock:
За удоволствието да наблюдавам през очилата живинките по дъното. :hihihi:
И не, не подминах тогавашното си постижение. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15820
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 711 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Гео, граф »

За теб на Малдивите има спешъл ресторант, Мерко :nod: . Сред коралов риф, на 6м дълбочина. Хапваш си сладолед и си гледаш подводния живот :angelche:

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 767
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Новият терен

Мнение от maranta »

Мериииии :tzeluvka:
Ако знаеш как бързах от Еконта да се добера до работа и да си отворя колетчето :sheart: Вир водичка станах :sgiggle:
Кашончето пълно до горе с лучета и грудчици :shock: Както ми е малка градината наистина мога да я запълня цялата с Меркините красотички :ieeee:

Благодаря ти, Мери, за отзивчивостта, за щедростта, за приятния сърцетуп :sheart: Не ме свърта на работа от мерак да ги набучкам :mrgreen:
Надявам се по-скоро да измисля начин и аз да те зарадвам толкова много :liubov2:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”