Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3128
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Новият терен

Мнение от mucunka »

Мерко, получих и засадих. Сърдечно благодаря и на теб, мила, и на Libreto. Само не знам защо доставката беше платена, не бива така... :tzeluvka: :liubov:
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Освен клематосовден, днес беше и ден за фоторазходка из двора. Последната снимка е на малката виолка. :mrgreen:

Истина е, Petya_ , reni64, maranta, че няма по-голяма радост от това да зная, че в още нови форумни градини ще цъфтят новозагорчета и след някоя година, като се намножат, ще се подаряват на съседи и приятели. :tzvetoman: :ieeee: :tzvetoman: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10105
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 366 пъти
Получил благодарност: 1020 пъти

Re: Новият терен

Мнение от МГХ »

Получих. Благодаря ! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
ins
Кана кафе
Мнения: 524
Регистриран на: Фев 23, '17, 17:11
Местоположение: В. Търново

Re: Новият терен

Мнение от ins »

Мария! Благодаря много за прекрасно опакованото кашонче ,пълно с уникални цветенца. Много съм щастлива, че вече и аз имам ''НОВОЗАГОРЧЕТА'' . Целувки :tzvetoman: :tzvetoman: :tzvetoman:
Аватар
boggy
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1353
Регистриран на: Яну 8, '13, 14:43
Местоположение: София

Re: Новият терен

Мнение от boggy »

БЛАГОДАРЯ за всичко !!! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka: ь
:tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Водих Канона при приятел от "моята" Рекламна къща с книжката-упътване. Вкарва момчето поне 10 пъти ден, месец, година, час - точка по точка, както е в упътването. И щом се затвори и отново се отвори фотото, на дисплея все излиза същата опция с незапомнени данни.
Значи повредата е по-дълбоко, не е само това, което се вижда... :snif:
Но поне там знаят човек, който има телефона на сервиза за Канон в София. Записах телефона, а хич не ми се мърда.
Не е за вярване, като зная, че преди много-много години, щях направо да мина и да взема билет за първия автобус за София. Тогава и сама щях да вкарам данните, макар и със същия резултат - така, както си ремонтирах тогава щайгата-магнетофон с кухненския нож. :hihihi:
Но щях да имам куража си. :daaa: И мерака да си угодя. :nod: :nod: :nod:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Новият терен

Мнение от libra »

А дали няма някой OK или save на края ,за да се запамети настройката?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Да, има ОК, Либре, прилаган е, само save няма.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Събрах кураж и потърсих в нета сервиза, чийто телефон ми дадоха.
Ей, светна ми!
Няма нужда да го нося. Работят със СПИДИ. И с наложен платеж, като предварително са получили съгласието на клиента да се извърши ремонта при сметнатото заплащане. Работят със срок до 30 дни. Може да го поправят и по рано. :dovolen: Ще видим. ;)
Още тази вечер ще изпълня дадените указания, ще опаковам апарата и утре отивам в СПИДИ. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Обещавам отсега нататък да правя панорами и по-малко "тичинки"! :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2240 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

viewtopic.php?f=49&t=1888&start=675 Тук говорехме за клематиса-"дивак" и тогава Инс и Полин ги харесаха и пожелаха. Днес надвечер, точно като закапаха първите грамадни капки дъжд - кръгове с диаметър 2.5-3 см. :shock: - приключих с последните мускари. През почивките разгледах мястото, където бяха корените на "диваците".
Покарали са!!! :ieeee: Открих ги. Видях и семките, които сега са поникнали - едва два пръстта над земята. :mrgreen:
Утре ги пращам по Еконт.
Сега е момента, ако още някой иска такава витицела, ако е ново другарче, да си прати на ЛС Еконт-адресчето. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”