Новият терен

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Еличка »

Разказвай!!!
Завърна ме в детството, когато четях "Том Сойер и Хъкълбери". Не знам защо така се почувствах. Може би, 'щото за секунди изчитам страницата и съм в очакване на следваща глава!
...
Граф Рафи е късметлия!!!
....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Milena Orchid
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Ное 26, '09, 18:09
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Новият терен

Мнение от Milena Orchid »

Мария Николова написа: Мар 19, '19, 23:25 Засегнала съм някой знак и не се виждаха кокичетата. :oops:
Вече се виждат... :sdovolen:
Мери, разказваш много увлекателно. С голямо удоволствие чета всичко за страхотното ти приключение. :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Еличка написа: Мар 19, '19, 23:26 Разказвай!!!
Завърна ме в детството, когато четях "Том Сойер и Хъкълбери". Не знам защо така се почувствах. Може би, 'щото за секунди изчитам страницата и съм в очакване на следваща глава!
...
Граф Рафи е късметлия!!!
....


Свърши тя, Еличке! :lol:
Каквото беше - беше и свърши. :daaa:
Даже и на мен не ми се вярва, но показах и последната снимка от албума и няма други снимки.

Исках само да кажа, че дните в Лисоне бяха невероятни, :sheart: прекрасни, :sheart: незабравими, :sheart: домакините ми бяха всеотдайни :sbear: :sbear: :sbear: и аз просто няма за какво да ги наказвам с още едно гостуване. :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: Артисаха ми 100 евро и се чудя къде да ги изхарча. Но не и в Белла Италия, не!. :sneee: :sneee: :sneee:
Отворена съм за идеи. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Новият терен

Мнение от сюзан »

Мери, ходила ли си във Виена? Виенската опера те чака! :ieeee:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1305
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 63 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Донка Тодорова »

[quote="Мария Николова" Артисаха ми 100 евро и се чудя къде да ги изхарча. Но не и в Белла Италия, не!. :sneee: :sneee: :sneee:
Отворена съм за идеи. :angelche:
[/quote]


Ей това най-много ми харесва!Сигурна съм , че вече някъде дълбоко в теб нещо те влече в някоя посока. Просто се вслушай в себе си. :sflower: :sflower: :sflower:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Светле, благодаря ти за идеята! Мнооого ми хареса! :daaa: :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
На германски зная да произнеса само Айне клайне нахт музик Слушала съм много италиански песни и понякога услужливо ми идва на място някоя дума. С германския език ще съм също като оня германски войник, който не разбирал какво му говорят руснаците и мълчал. Те го взели за ням и от тогава се е появило името немци, "немите" на руски, :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi: за хора, чиято страна не се казва Немция.
Ще въртя из главата си Виенската опера. :sdance: :ssvirka: :smusic: :smusic:
Пък може да навия някое другарче, говорещо германски, да вървим заедно. :swait:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Новият терен

Мнение от Havga »

Мария и по снимките личи какво си учила. Много точно око за композиция!
Септември е чудесно време за пътешествия :).
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Ами, аз такова, малко съм изкушена от белия лист :sblush: и фотките са само повод да пиша. :dovolen:

Хайде ли Хавга? :daaa: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 460 пъти
Получил благодарност: 874 пъти

Re: Новият терен

Мнение от greeneyed »

Мери, скица безподобна си )))))))))))))))) :liubov: , врътнах няколко пъти разказа ти напред-назад, много ме кефи описанието ,нескритата емоция, живия дух и оптимизъм! Още ще ги разглеждам, не съм се наситила. :nod:

След като видях всички камелии, реших- никога повече няма да мъча камелия! 8-)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Новият терен

Мнение от Мария Николова »

Кате, караш ме да се чувствам, сякаш ми ръкопляскаш :lol: и ето - приемам ръкопляскането ти с поклон :sbow:
След часовете залепнала на стола пред компа, наистина се радвам, че е било забавно и интересно за теб и за всеки надникнал тук! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
А, и да ти кажа, че приближавайки всяка камелия с фотото, си мислех точно това - тук само изтезаваме нещастните красавици... Там показват целия си потенциал и са като у дома си. :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”