Преди и сега

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
naska50
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Дек 3, '09, 06:18
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Преди и сега

Мнение от naska50 »

Благодаря, ще изчакам есента, да не стане зян сега, че ще ме е яд-харесва ми това цвете, особено като стане на туфа и цветовете са многобройни.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7268
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1277 пъти

Re: Преди и сега

Мнение от ljuboznatelna »

Хм, май ще трябва и аз да си местя книфофията,или да я деля, след две години най-сетне цъфна, но за това време каква туфа направиии....
Blue sky, в момента кътчето ти е много красиво, но онази уж синя роза като порасне, ще ти скрие всичко отзад и отстрани.
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Преди и сега

Мнение от isa »

Нещо не намирам такова съдържание на темата "Преди и сега" каквото търсих. :hmmm: Но като заглавие отговаря и тук ще пусна по молба на Елиза, някои стари снимки от моята градина. Не са от началото /2000/, най-ранните са ми от 2004 г. Засега само няколко, на една конкретна композиция. И не ми се смейте на фотографските умения, все пак е видимо за какво иде реч :mrgreen:
Това е иглолистната ми група може би 1-2 години след засаждането й. Тази крокосмия е там от самото начало и тогава беше най-високото растение, август месец 2004
Изображение
в малко по-далечна перспектива, но лошото качество на снимката и големината на растенията не дават много ясна представа.
Изображение
През май и юни цветното петно е само центрантуса и той все още заема по центално място през 2007
Изображение
Все още не може да се каже че имам заформена иглолистна композиция, но се забелязват там някакви иглолистни. а отзад се вижда една върба, с детска къщичка, които вече не къществуват
Изображение
Нямам междинни снимки, но след четири години 2011 ето резултатът
Изображение
и снимка от 2012 г. преди седмица
Изображение
mama_li

Re: Преди и сега

Мнение от mama_li »

Исе, благодаря за споделените снимки. Те внасят малко успокоение в мен, че след някоя друга година и при мен ще има оформени храсти и рязни групички. :stiskam:
Определено за храстите иска време, докато станат това, което искаме ВЕДНАГА (поне аз искам така :oops: )
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”